Biz Ne Yapıyoruz?

KitaptanSanattan.com, kitap ve sanat dünyasından özel haberlerle yazarlara, sanatçılara aydınlık bir toplum yaratma yolundaki mücadelelerinde bir mecra olmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda, çeşitli organizasyonlar düzenlediğimiz gibi bağımsız bir kültür-sanat platformu olarak sanatı halka ulaştırmak için projeler üretiyor ve bu çerçevede yayınlar yapıyoruz.

Satış sitemiz olan KitapDevrimi.com‘da kitap satışı yaptığımız gibi sanat eserlerine de yer veriyoruz.

Ayrıca KitaptanSanattan.com’da ‘online galeri’ler açıyoruz;

Ayrıca bir digital medya-pazarlama ajansı olarak;

Ve Basın Danışmanlığı Hizmeti;
– İtibar-İmaj-Tanınırlık yönetimine yönelik kampanyalar gerçekleştiriyor, içerikler üretiyoruz.
– Gereksinimleri karşılamak için aylık-yıllık planlar oluşturuyoruz.
– Sosyal medya ve web sitesi içeriğinden basın bültenlerine kadar içeriklerin ve iletişimin etkileyici şekilde olmasını sağlıyoruz.
– Özel üretilen içerikleri ve ilgili haberleri basın kuruluşlarına servis ediyoruz.

Ve Sanat Danışmanlığı Hizmeti;
-Koleksiyon oluşturmak isteyen, koleksiyonerliğe adım atmak isteyen kişilere Plastik Sanatlar alanında, binlerce özel sergi haberi yapan, bu alanda gündemi takip eden KitaptanSanattan.com tecrübesi ve uzman ekip desteğiyle sanat danışmanlığı desteği veriyoruz. (ücretsiz)
-Koleksiyon oluşturmak isteyen ya da yatırım amaçlı eser almak isteyen koleksiyoner adaylarına sanatçı tanıtımı ve eser seçiminde destek sağlıyoruz.
-Koleksiyonerlerin yatırım amaçlı aldıkları eserleri ile ilgili ve eserin yaratıcısı sanatçılarına pr-tanıtım-iletişim gibi alanlarda destek vererek yatırıma değer katıyoruz.
-Koleksiyonerlerin yatırım amaçlı sahip olmak istedikleri gibi özel beğenileri ile tercih ettikleri ya da etmeyi düşündükleri sanatçılar ve eserler hakkında teknik bilgi sağlıyoruz.
-Mevcut piyasa koşulları ile ilgili analizler sunuyoruz.

İletişim için:
Tel: 0506 1554797
Mail: iletisim@kitaptansanattan.com