Acıbadem Taksim Hastanesi Resim Sergisi – “Çocukların Kalbi”

23 NİSAN’DA ‘ÇOCUKLARIN KALBİ’’ ACIBADEM TAKSİM’DE ATACAK!

Acıbadem Taksim Hastanesi,  20-28 Nisan’da Süreyya Acar’ın atölyesindeki minik ellerin “Çocukların Kalbi” isimli sergisine ev sahipliği yapıyor.

Yaratıcı sanatla birlikte özgünlüğün geliştirilmesinin ve ortaya çıkarılmasının yaratıcı kuşakların yetişmesi için çok önemli olduğundan yola çıkan Acıbadem Taksim Hastanesi, kapılarını çocuklara açtı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, çocukların eserlerinden oluşan sergi, 19-28 Nisan tarihleri arasında hastanenin sergi alanını süsleyecek.

‘Çocuklarla Yaratıcı Sanat’ adı altında 7 yıldır Boğaziçi Üniversitesi’nde ders veren Süreyya Acar’ın öğrencilerinden oluşan Minik Eller grubunun 2. sergisi çok sayıda eserden oluşuyor.  Yaratıcılıkta sınır tanımayan Minik Eller’in renkli ve eğlenceli dünyasına ait eserler, hastanenin misafirleriyle buluşacak.

Acıbadem Taksim Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Tamer Karşıdağ, “23 Nisan Çocuk Bayramı’nda hastanemizin sergi alanını Minik Ellerin sergisine ayırdık. Çocukların büyüleyici ve renkli dünyasının misafirlere, bizlere iyi geleceğini biliyoruz. Sanatın iyileştirici ve kaynaştırıcı gücüne katkıda bulunmak isteyen tüm sanatseverleri bekliyoruz” dedi.

Açılış Tarihi: 20 Nisan 2018, 17.00
Yer: Taksim Acıbadem Hastanesi Sergi Salonu
Sergi Tarihleri: 20 – 28 Nisan 2018

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Comments