Beşiktaş Belediyesi Abbas Ağa Parkı – Ustalara Saygı toplantısı, Selçuk Ural’a Saygı Gecesi

Kültür, sanat, edebiyat ve düşün dünyasındaki usta isimlerin çeşitli yönleriyle izleyici ile buluşmasını hedefleyen Beşiktaş Belediyesi “Ustalara Saygı” toplantıları 7 Ağustos 2017 Pazartesi akşamı Selçuk Ural’a Saygı Gecesi ile sürüyor.

Faruk Şüyün’ün 12 yıldır hazırladığı “Ustalara Saygı” etkinliklerinin 153.sü yaz dönemi nedeniyle açık havada, Beşiktaş Abbas Ağa Parkı’nda yapılacak. 1960’lı yıllardan bu yana sahnelerde olan, yayınlandığında listelerden inmeyen ilk 45’liğinin bu sene 50. yılını da kutlayan Selçuk Ural için düzenlenen etkinlik, saat 21.00’de başlayacak.

“Dertlerimi Zincir Yaptım”, “Güle Güle Sana”, “Aşkın Mapushane”, “Serseri”, “Şarkılı Kahvenin Şarkıcısı” gibi şarkılarıyla milyonların gönüllerinde taht kuran Selçuk Ural, etkinlik boyunca dostlarını sahnede bizzat ağırlayacak.

Aralarında Ali Rıza Binboğa, Bedri Baykam, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Çetin Soysal, Ersan Başbuğ, Ferhat Göçer, Nilgün Belgün, Salim Dündar’ın da bulunduğu gecenin konukları, şarkıları ve sohbetleriyle izleyicilere iki saat boyunca keyifli dakikalar yaşatacaklar.

En sevilen şarkılarını seslendirecek olan Selçuk Ural, etkinliğin sonunda sevenlerini “Güle Güle Sana” diyerek ağırlayacak.

Ustalara Saygı toplantıları 21 Ağustos’ta Bilgen Bengü’ye Saygı Gecesi ile yine Abbas Ağa Parkı’nda sürecek.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Comments