Galeri FE Karma Sergi – “BULUŞMA VIII: Dünden Bugüne, Bugünden Yarına”

Galeri FE yeni sezonu çağdaş sanatın önde gelen isimleri ile açıyor!
Galeri FE, yeni sezona girerken her yıl olduğu gibi açılışını gelenekselleşen “BULUŞMA” sergi dizisi ile yapıyor. Bu yıl 8. edisyonu gerçekleşecek olan sergi çağdaş sanatın başarılı isimlerini bir araya getirirken, önceki senelerden farklı olarak “Dünden Bugüne, Bugünden Yarına” alt başlığı ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

“Buluşma VIII: Dünden Bugüne, Bugünden Yarına” izleyicisine Türkiye çağdaş sanatının çeşitli üslup ve perspektifinden üretimlerini sunarken, dünün ve bugünün sanatçılarını aynı platformda bir araya getiriyor. Seydi Murat Koç, Murat Germen, Komet, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Ardan Özmenoğlu, Pemra Aksoy, Mustafa Ayaz, Safiye Başar, Barış Cihanoğlu, Seyit Mehmet Buçukoğlu, Altan Çelem, Yalçın Gökçebağ, Bayram Gümüş Ergin İnan, Tuğba Önder Demircioğlu, Ahmet Özel, Belmin Pilevneli, Barış Sarıbaş, Ömer Uluç, Mustafa Pilevneli, Burhan Uygur, Nezihe Bilen Ateş gibi farklı kuşak ve disiplinlerde üretim gerçekleştiren sanatçılar, “BULUŞMA VIII” ile 04 Ekim – 03 Kasım 2018 tarihleri arasında Galeri FE izleyicisiyle buluşuyor.

Resim, seramik, fotoğraf, video, enstalasyon gibi farklı medyumlarda üretimlerin yer alacağı sergide sanat tarihindeki üslupsal farklar, dönemler ve kuşaklar arasındaki değişim ve dönüşümleri, farklı teknik ve malzemeler üzerinden gözlemlemek mümkün olacak.

“BULUŞMA VIII: Dünden Bugüne, Bugünden Yarına”
04 Ekim- 03 Kasım 2018

Açılış kokteyli: 04 Ekim Cumartesi Saat: 17.00 – 20.00
Sergi Pazar – Pazartesi hariç her gün 11.00 – 19.00 saatleri arası izlenebilir.

Galeri FE
Cemil Topuzlu Cad. Kutmen Apt. 60/2 D:4
Çiftehavuzlar, Kadıköy, İstanbul

Giriş ücretsizdir.

Ana Görsel: MURAT GERMEN ‘Abysmal – Disjointed / Dipsiz – Kopuk’ 2017

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Comments