TİYATRO PROGRAMI 02 OCAK 2019 – 06 OCAK 2019

02 OCAK 2019 – 06 OCAK 2019 TİYATRO PROGRAMI 

02 OCAK 2019

Tebeşir İzi 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
02 Ocak 2019 – 20:30

03 OCAK 2019

Hakikat, Elbet Bir Gün 
Zorlu PSM Studio Sahne
03 Ocak 2019 – 20:30

Kıyıya Oturmanın Böylesi 
TOY İstanbul
03 Ocak 2019 – 20:30

Kürk Mantolu Madonna 
UNIQ Hall
03 Ocak 2019 – 20:30

Patates 
Akasya Kültür Sanat
03 Ocak 2019 – 20:30

04 OCAK 2019

Aktör Kean 
Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi
04 Ocak 2019 – 20:00

Azizname 
Antakya Meclis Kültür Merkezi
04 Ocak 2019 – 20:00

Çok Satanlar 
Dasdas Sahne
04 Ocak 2019 – 21:00

Ferhangi Şeyler 
Ses 1885 – Ortaoyuncular Tiyatrosu
04 Ocak 2019 – 20:00

Gerçek 
Zorlu PSM Drama Sahnesi
04 Ocak 2019 – 20:30

Hakikat, Elbet Bir Gün 
Zorlu PSM Studio Sahne
04 Ocak 2019 – 20:30

Hangisi Karısı 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
04 Ocak 2019 – 20:30

Hoşgeldin Boyacı
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
04 Ocak 2019 – 20:30

İstanbul’un Kadınları 
Tatavla Sahnesi
04 Ocak 2019 – 20:30

Kaç Baba Kaç 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
04 Ocak 2019 – 20:00

Kürk Mantolu Madonna 
UNIQ Hall
04 Ocak 2019 – 20:30

Metot 
Çevre Tiyatrosu
04 Ocak 2019 – 20:30

Rulet 
Fade Stage and Coffee
04 Ocak 2019 – 20:30

Tatar Çölü 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
04 Ocak 2019 – 20:00

Tehlikeli Oyunlar 
Akasya Kültür Sanat
04 Ocak 2019 – 20:30

5 OCAK 2019

Alaaddin’in Sihirli Lambası 
Mall of İstanbul MOİ Sahne
05 Ocak 2019 – 13:00

Anne Frank’ın Hatıra Defteri
Altkat Sanat
05 Ocak 2019 – 20:30

Azizname 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
05 Ocak 2019 – 20:30

Bahar Noktası Opereti 
Tatavla Sahnesi
05 Ocak 2019 – 20:30

Çirkin 
Dasdas Sahne
05 Ocak 2019 – 21:00

Hangisi Karısı 
Torium Sahne
05 Ocak 2019 – 20:30

Herkes Tek Başına Ölür 
Tiyatro Pera-Şişli Black Out Sahnesi
05 Ocak 2019 – 20:30

Hoşgeldin Boyacı 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
05 Ocak 2019 – 20:30

Kaç Baba Kaç 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
05 Ocak 2019 – 20:00

Moonlight 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
05 Ocak 2019 – 14:00

Nihayet Makamı 
Toy İzmir Ege Perla
05 Ocak 2019 – 20:00

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Karadeniz Teknik Üniversitesi AKM Salonu
05 Ocak 2019 – 20:30

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
05 Ocak 2019 – 20:30

Tatar Çölü 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
05 Ocak 2019 – 20:00

Tesir 
Sahne Maslak
05 Ocak 2019 – 20:30

Yummy Honey 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
05 Ocak 2019 – 12:00

Zaman Makinesi 2 – Albert Einstein 
Tiyatro 34
05 Ocak 2019 – 15:00

6 OCAK 2019

39 Basamak 
Antalya Kültür Merkezi
06 Ocak 2019 – 15:00

Alaaddin’in Sihirli Lambası 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
06 Ocak 2019 – 15:00

Azizname 
Nilüfer Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Evi
06 Ocak 2019 – 20:00

Beyaz 
Aşkiye Neşet Çal Sahnesi
06 Ocak 2019 – 20:00

Bir Delinin Hatıra Defteri 
Tatbikat Sahnesi Ankara
06 Ocak 2019 – 20:30

Dönüşüm 
Altkat Sanat
06 Ocak 2019 – 18:00

Görünmez Çocuk 
Tiyatro 34
06 Ocak 2019 – 13:00

İstila! 
Zorlu PSM Studio Sahne
06 Ocak 2019 – 20:30

Kaç Baba Kaç 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
06 Ocak 2019 – 14:00

Karlar Kraliçesi Müzikali 
Sahne Maslak
06 Ocak 2019 – 14:00

Kırmızı Başlıklı Kaz
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
06 Ocak 2019 – 13:00

Ölün Bizi Ayırana Dek
Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezi
06 Ocak 2019 – 20:00

Rüzgara Karşı Pişmaniye Yemek 
Profilo Kültür Merkezi Küçük Salon
06 Ocak 2019 – 19:00

Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin 
TOY İstanbul
06 Ocak 2019 – 17:00

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon
06 Ocak 2019 – 18:30

Tamamla Bizi Ey Aşk 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
06 Ocak 2019 – 18:00

Tatar Çölü 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
06 Ocak 2019 – 19:00

Yalnızlar Kulübü 
Zorlu PSM Studio Sahne
06 Ocak 2019 – 15:00

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR