TİYATRO PROGRAMI 05 ARALIK – 10 ARALIK 2018

05 ARALIK – 10 ARALIK 2018 TİYATRO PROGRAMI

05 ARALIK 2018

Bebeklerin Ulusu Yok 
Tatavla Sahnesi
05 Aralık 2018 – 20:30

Benim Adım Feuerbach 
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi
05 Aralık 2018 – 20:30

Frida
Küçük Salon
05 Aralık 2018 – 20:30

İki Bekar
Mall of İstanbul MOİ Sahne
05 Aralık 2018 – 20:30

Kibarlık Budalası 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
05 Aralık 2018 – 20:30

Kral 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
05 Aralık 2018 – 20:30

Leenane’in Güzellik Kraliçesi 
Bodrum Herodot Kültür Merkezi
05 Aralık 2018 – 20:30

Mağrur Fil Ölüleri 
Çevre Tiyatrosu
05 Aralık 2018 – 20:30

Oksimoron 
Zorlu PSM Studio Sahne
05 Aralık 2018 – 20:30

Tehlikeli Oyunlar 
Toy İzmir Ege Perla
05 Aralık 2018 – 20:00

Vanya, Sonya, Maşa ve Spike 
Tiyatro Pera-Şişli Black Out Sahnesi
05 Aralık 2018 – 20:30

Yalnızlar Kulübü 
TOY İstanbul
05 Aralık 2018 – 20:30

6 ARALIK 2018

Deli Kadın 
Türkan Şoray Kültür Merkezi
06 Aralık 2018 – 20:00

Dönüşüm 
Altkat Sanat
06 Aralık 2018 – 20:30

Ferhangi Şeyler 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
06 Aralık 2018 – 20:30

Kapıcı 
Gri Sahne
06 Aralık 2018 – 20:30

Leenane’in Güzellik Kraliçesi 
Aydın Kültür Merkezi
06 Aralık 2018 – 20:30

Manastır 
Asmalı Sahne
06 Aralık 2018 – 20:30

Meçhul Paşa 
Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi
06 Aralık 2018 – 20:00

Mutluyduk Belki Bugüne Kadar 
TOY İstanbul
06 Aralık 2018 – 20:30

Patron 
Duru Tiyatro
06 Aralık 2018 – 20:30

RAN 
Entropi Sahne
06 Aralık 2018 – 20:30

Sesler 
Endless Art Taksim
06 Aralık 2018 – 20:30

Unutma Beni 
Akasya Kültür Sanat
06 Aralık 2018 – 20:30

7 ARALIK 2018

Alevli Günler 
Mall of İstanbul MOİ Sahne
07 Aralık 2018 – 20:30

Aşk Halleri 
Leyla Gencer Opera Sanat Merkezi
07 Aralık 2018 – 20:30

Bahar Noktası Opereti 
Tatavla Sahnesi
07 Aralık 2018 – 20:30

Can Erik 
Torium Sahne
07 Aralık 2018 – 20:30

Canlı Maymun Lokantası 
Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon
07 Aralık 2018 – 20:30

Cimri 
Çevre Tiyatrosu
07 Aralık 2018 – 20:30

Deli Kadın 
EGS Kongre Kültür Merkezi
07 Aralık 2018 – 20:30

Ferhangi Şeyler 
Ses 1885 – Ortaoyuncular Tiyatrosu
07 Aralık 2018 – 20:00

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
07 Aralık 2018 – 20:30

Patron 
KatsSahne
07 Aralık 2018 – 20:30

Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin 
Tiyatro Karakutu
07 Aralık 2018 – 21:30

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Tiyatro Akla Kara
07 Aralık 2018 – 20:30

Tarla Kuşuydu Juliet 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
07 Aralık 2018 – 20:00

Tebeşir İzi 
Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
07 Aralık 2018 – 20:30

8 ARALIK 2018

Alaaddin’in Sihirli Lambası 
Sahne Maslak
08 Aralık 2018 – 13:00

Arzu Tramvayı 
UNIQ Hall
08 Aralık 2018 – 20:30

Aşk Dersleri 
Sahne Maslak
08 Aralık 2018 – 20:30

Benim Adım Feuerbach 
Beylikdüzü Atatürk Kültür Sanat Merkezi
08 Aralık 2018 – 20:30

Bir Delinin Hatıra Defteri 
Vahit Sütlaş Sahnesi
08 Aralık 2018 – 20:30

Furuğ Ferruhzâd 
Mall of İstanbul MOİ Sahne
08 Aralık 2018 – 20:30

Herkes Tek Başına Ölür 
Tiyatro Pera-Şişli Black Out Sahnesi
08 Aralık 2018 – 20:30

Kassandra 
Endless Art Taksim
08 Aralık 2018 – 20:30

Kuşlar 
Profilo Kültür Merkezi Küçük Salon
08 Aralık 2018 – 14:00

Küskün Yüreklerin Türküsü 
Tatavla Sahnesi
08 Aralık 2018 – 20:30

Son Zenne 
Toy İzmir Ege Perla
08 Aralık 2018 – 20:00

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
AKKM Orhangazi Salonu
08 Aralık 2018 – 20:00

Tarla Kuşuydu Juliet 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
08 Aralık 2018 – 20:00

Yalnızlar Kulübü 
Tiyatro Karakutu
08 Aralık 2018 – 21:00

Zaman Makinesi 2 – Albert Einstein 
Tiyatro 34
08 Aralık 2018 – 20:00

9 ARALIK 2018

Altın Ejderha 
Tatavla Sahnesi
09 Aralık 2018 – 15:00

Balat Monologlar Müzesi 
Yuvakimyon Rum Kız Lisesi
09 Aralık 2018 – 15:00

Bir Bu Eksikti 
Torium Sahne
09 Aralık 2018 – 19:00

Bir Delinin Hatıra Defteri 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
09 Aralık 2018 – 18:00

Bir Delinin Hatıra Defteri
Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu
09 Aralık 2018 – 20:30

Deli Kadın 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
09 Aralık 2018 – 20:00

Dönüşüm 
Altkat Sanat
09 Aralık 2018 – 18:00

Korkuyu Beklerken 
Entropi Sahne
09 Aralık 2018 – 20:30

Leyla’nın Evi 
Kenter Tiyatrosu
09 Aralık 2018 – 15:30

Masal Masal İçinde
Çevre Tiyatrosu
09 Aralık 2018 – 12:00

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
09 Aralık 2018 – 20:00

Tarla Kuşuydu Juliet 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
09 Aralık 2018 – 14:00

Varyemez 
Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
09 Aralık 2018 – 19:00

Yaşamak… Nâzım Gibi 
Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu
09 Aralık 2018 – 20:00

10 ARALIK 2018

Bir Zamanlar Gazinoda 
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
10 Aralık 2018 – 20:30

Deli Kadın 
Adana Büyükşehir Belediye Tiyatrosu
10 Aralık 2018 – 20:00

Köpek 
Asmalı Sahne
10 Aralık 2018 – 20:30

Leenane’in Güzellik Kraliçesi 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
10 Aralık 2018 – 20:30

Ölü Ozanlar Derneği 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
10 Aralık 2018 – 20:30

Özel Kadınlar Listesi 
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Turhan Tuzcu Salonu
10 Aralık 2018 – 20:30

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Comments