TİYATRO PROGRAMI 08 OCAK 2019 – 14 OCAK 2019

08 OCAK 2019 – 14 OCAK 2019 TİYATRO PROGRAMI 

08 OCAK 2019

Çingeneler Zamanı 
MEB Şura Salonu
08 Ocak 2019 – 20:30

Ferhangi Şeyler 
Sahne Maslak
08 Ocak 2019 – 20:30

Hoşdeng 
TOY İstanbul
08 Ocak 2019 – 20:30

Ölü Ozanlar Derneği 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
08 Ocak 2019 – 20:30

Tamamla Bizi Ey Aşk 
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi
08 Ocak 2019 – 20:30

09 OCAK 2019

Ahududu 
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu
09 Ocak 2019 – 20:00

Alevli Günler 
Artı Sahne
09 Ocak 2019 – 20:30

Anlatılan Senin Hikayendir 
Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi
09 Ocak 2019 – 20:00

Bir Delinin Hatıra Defteri
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi
09 Ocak 2019 – 20:30

Ferhangi Şeyler 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
09 Ocak 2019 – 20:30

Patron 
KatsSahne
09 Ocak 2019 – 20:30

Sevgili Arsız Ölüm-Dirmit 
Cermodern
09 Ocak 2019 – 20:00

Vanya, Sonya, Maşa ve Spike 
Tiyatro Pera-Şişli Black Out Sahnesi
09 Ocak 2019 – 20:30

10 OCAK 2019

Ahududu 
MEB Şura Salonu
10 Ocak 2019 – 20:00

Dönüşüm 
Altkat Sanat
10 Ocak 2019 – 20:30

Eve Dönüş 
Toy İzmir Ege Perla
10 Ocak 2019 – 20:00

Ferhangi Şeyler 
Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi
10 Ocak 2019 – 20:30

Frida 
Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
10 Ocak 2019 – 20:30

Gidion’un Düğümü
Tatbikat Sahnesi Ankara
10 Ocak 2019 – 20:30

İnternette Tanışan Son Çift 
Akasya Kültür Sanat
10 Ocak 2019 – 20:30

Kibarlık Budalası 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
10 Ocak 2019 – 20:30

Kral 
Mall of İstanbul MOİ Sahne
10 Ocak 2019 – 20:30

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Urfa City AVM
10 Ocak 2019 – 20:00

Paket Servis 
KatsSahne
10 Ocak 2019 – 20:30

Sesler 
Endless Art Taksim
10 Ocak 2019 – 20:30

Şatonun Altında 
Zorlu PSM Studio Sahne
10 Ocak 2019 – 20:30

11 OCAK 2019

Anne Frank’ın Hatıra Defteri 
Altkat Sanat
11 Ocak 2019 – 20:30

Canlı Maymun Lokantası 
Profilo Kültür Merkezi Küçük Salon
11 Ocak 2019 – 20:30

Ferhangi Şeyler 
Ses 1885 – Ortaoyuncular Tiyatrosu
11 Ocak 2019 – 20:00

Kaç Baba Kaç 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
11 Ocak 2019 – 20:00

Kıyıya Oturmanın Böylesi 
Toy İzmir Ege Perla
11 Ocak 2019 – 20:00

Leyla’nın Evi 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
11 Ocak 2019 – 20:30

Mağrur Fil Ölüleri
Çevre Tiyatrosu
11 Ocak 2019 – 20:30

Mutluyduk Belki Bugüne Kadar 
TOY İstanbul
11 Ocak 2019 – 20:30

Onların Hikayesi 
Tiyatro Pera-Şişli Black Out Sahnesi
11 Ocak 2019 – 20:30

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Malatya Kongre ve Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonu
11 Ocak 2019 – 20:00

Özgürlüğün Bedeli 
Sahne 3
11 Ocak 2019 – 20:30

Paket Servis 
Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
11 Ocak 2019 – 20:30

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon
11 Ocak 2019 – 20:30

Yaşamaya Dair 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
11 Ocak 2019 – 20:30

12 OCAK 2019

Arzu Tramvayı 
UNIQ Hall
12 Ocak 2019 – 20:30

Azizname 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
12 Ocak 2019 – 20:30

Canlı Maymun Lokantası 
Mall of İstanbul MOİ Sahne
12 Ocak 2019 – 20:30

Esaretten Özgürlüğe 
Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu
12 Ocak 2019 – 20:30

Frida 
Küçük Salon
12 Ocak 2019 – 20:30

Kaç Baba Kaç 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
12 Ocak 2019 – 20:00

Küskün Yüreklerin Türküsü 
Tatavla Sahnesi
12 Ocak 2019 – 20:30

Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi 
Torium Sahne
12 Ocak 2019 – 20:30

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Adana Büyükşehir Belediye Tiyatrosu
12 Ocak 2019 – 20:00

Sevgili Doktor 
Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon
12 Ocak 2019 – 20:00

Shirley 
Beylikdüzü Atatürk Kültür Sanat Merkezi
12 Ocak 2019 – 20:30

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Antalya Kültür Merkezi
12 Ocak 2019 – 20:30

Teftişör 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
12 Ocak 2019 – 20:30

Tehlikeli Oyunlar 
Toy İzmir Ege Perla
12 Ocak 2019 – 20:00

Yalnızlar Kulübü 
TOY İstanbul
12 Ocak 2019 – 20:30

Yedi 
Sahne Çolpan İlhan
12 Ocak 2019 – 20:30

13 OCAK 2019

Alaaddin’in Sihirli Lambası 
Torium Sahne
13 Ocak 2019 – 13:00

Azizname 
Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi
13 Ocak 2019 – 20:00

Balat Monologlar Müzesi 
Yuvakimyon Rum Kız Lisesi
13 Ocak 2019 – 15:00

Beyaz 
Adana Büyükşehir Belediye Tiyatrosu
13 Ocak 2019 – 20:00

Bir Delinin Hatıra Defteri 
Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi
13 Ocak 2019 – 20:30

Dönüşüm 
Altkat Sanat
13 Ocak 2019 – 18:00

Hangisi Karısı 
Duru Tiyatro
13 Ocak 2019 – 19:00

Kaç Baba Kaç 
Grand Pera Emek Sahnesi
13 Ocak 2019 – 20:00

Kaç Baba Kaç 
Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi
13 Ocak 2019 – 16:00

Küçük Prens ve Çiçek 
Torium Sahne
13 Ocak 2019 – 15:00

Leyla’nın Evi 
Kenter Tiyatrosu
13 Ocak 2019 – 15:30

Masal Masal İçinde
Çevre Tiyatrosu
13 Ocak 2019 – 14:00

Soğuktan Korkmayan Tek Kuş 
Akasya Kültür Sanat
13 Ocak 2019 – 13:00

Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün 
Tiyatro Akla Kara
13 Ocak 2019 – 18:30

Taranta Babu 
Mall of İstanbul MOİ Sahne
13 Ocak 2019 – 19:00

Vay Sen Misin Ben Olan ? 
Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu
13 Ocak 2019 – 18:30

Zaman Makinesi 2 – Albert Einstein 
Tiyatro 34
13 Ocak 2019 – 15:00

14 OCAK 2019

Aşk Ölsün 
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi
14 Ocak 2019 – 20:30

Mahşer-i Cümbüş 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
14 Ocak 2019 – 20:30

Ormanlardan Hemen Önceki Gece 
Dasdas Sahne
14 Ocak 2019 – 20:30

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi
14 Ocak 2019 – 20:00

Pencere 
Beylikdüzü Atatürk Kültür Sanat Merkezi
14 Ocak 2019 – 20:30

Varyemez 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
14 Ocak 2019 – 20:30

Yaşamaya Dair 
Sanat Kültür Sarayı Opera Tiyatro Salonu
14 Ocak 2019 – 20:00

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR