TİYATRO PROGRAMI 09 MART – 14 MART 2019

09 MART – 14 MART 2019 TİYATRO PROGRAMI

09 MART 2019 CUMARTESİ

Madam
09.03.2019 Cumartesi / 19:00
Moda Sahnesi / İstanbul

Çok Doluyum
09.03.2019 Cumartesi / 20:00
Kılçık Mekan / İstanbul

Bir Delinin Hatıra Defteri
09.03.2019 Cumartesi / 20:00
Tiyatro Tempo / Ankara

Levent Üzümcü ile Olağan Haller Şiirleri
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Tatavla Sahnesi / İstanbul

Bülent Beyin Hikayesi
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Torium Sahne / İstanbul

Cimri
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

BU21
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Kadıköy Emek Tiyatrosu / İstanbul

Trom
09.03.2019 Cumartesi / 19:00
Kadıköy Boa Sahne / İstanbul

Süper İyi Günler
09.03.2019 Cumartesi / 20:00
Cüneyt Gökçer Sahnesi / Ankara

İki Bekar
09.03.2019 Cumartesi / 20:00
Duru Tiyatro / İstanbul

Muhteşem Danton Ve Genç Arthur’un İnanılmaz Hikayesi
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

Kadın Kafası
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi / Kocaeli

Hangisi Karısı?
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Sanataşehir / İstanbul

Kürklü Venüs
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Sahne Beşiktaş / İstanbul

1984 – Büyük Gözaltı
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi

Bir Baba Hamlet
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Alevli Günler
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Akatlar Kültür Merkezi / İstanbul

Esaretin Bedeli
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
İzmir AKM Tiyatro Salonu / İzmir

09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Yıldızlar, Boğalar ve Aşklar
09.03.2019 Cumartesi / 20:30
Tatavla Sahnesi / İstanbul

10 MART 2019 PAZAR

Yamuk Yemek
10.03.2019 Pazar / 13:00
Moda Sahnesi / İstanbul

Prof. Pi Show
10.03.2019 Pazar / 17:00
DasDas Sahne / İstanbul

Yılın En İyi Kadın Oyuncusu
10.03.2019 Pazar / 17:30
Kumbaracı50 / İstanbul

Kuvayi Milliye
10.03.2019 Pazar / 19:00
Sahne Maslak / İstanbul

Bülent Beyin Hikayesi
10.03.2019 Pazar / 20:00
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

İkinci Bahar
10.03.2019 Pazar / 20:30
Herodot Kültür Merkezi / Muğla

Veronika’nın Dünyası
10.03.2019 Pazar / 20:30
Kılçık Mekan / İstanbul

Helikon
10.03.2019 Pazar / 21:00
İstanbul Oyuncak Müzesi / İstanbul

Bütün Çılgınlar Sever Beni
10.03.2019 Pazar / 16:00
Moda Sahnesi / İstanbul

10.03.2019 Pazar / 19:00
Moda Sahnesi / İstanbul

Bir Yaz Gecesi Rüyası
10.03.2019 Pazar / 15:00
artısahne / İstanbul

Esaretin Bedeli
10.03.2019 Pazar / 17:30
İzmir AKM Tiyatro Salonu / İzmir

Azizname
10.03.2019 Pazar / 20:00
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Şen Makas
10.03.2019 Pazar / 19:00
Tayyare Kültür Merkezi / Bursa

11 MART 2019 PAZARTESİ

Vee Perde
11.03.2019 Pazartesi / 20:00
Eskişehir Belediye Sanat ve Kültür Sarayı / Eskişehir

Bunu mu Demek İstedim?
11.03.2019 Pazartesi / 20:00
Alanya Kültür Merkezi / Antalya

Ben Frida Kahlo
11.03.2019 Pazartesi / 20:00
Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi / Eskişehir

Ferhangi Şeyler
11.03.2019 Pazartesi / 20:00
Gaziantep Üniversitesi Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi / Gaziantep

Veronika’nın Dünyası
11.03.2019 Pazartesi / 20:30
Kılçık Mekan / İstanbul

Yaşamaya Dair
11.03.2019 Pazartesi / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Jacques İle Efendisi
11.03.2019 Pazartesi / 20:30
Moda Sahnesi / İstanbul

Evli ve Bekar
11.03.2019 Pazartesi / 20:30
Asmalı Sahne / İstanbul

Mıknatıs
11.03.2019 Pazartesi / 20:30
Raif Dinçkök Kültür Merkezi / Yalova

Helikon
11.03.2019 Pazartesi / 21:00
İstanbul Oyuncak Müzesi / İstanbul

Sanat Yemekte Yenir Mi?
11.03.2019 Pazartesi / 20:00
Dada Salon Kabarett / İstanbul

Don Kişot’um Ben
11.03.2019 Pazartesi / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Benim Adım Feuerbach
11.03.2019 Pazartesi / 20:30
Kozyatağı Kültür Merkezi / İstanbul

Aşık Veysel Müzikali
11.03.2019 Pazartesi / 20:30
Yunus Emre Kültür Merkezi / İstanbul

12 MART 2019 SALI

Yaşamaya Dair
12.03.2019 Salı / 20:00
50. Yıl 4 Mevsim Tiyatro Salonu / Ankara

Sunay Akın ile Görçek
12.03.2019 Salı / 20:30
Raif Dinçkök Kültür Merkezi / Yalova

Vee Perde
12.03.2019 Salı / 20:30
İzmir AKM Tiyatro Salonu / İzmir

Kral Lear
12.03.2019 Salı / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Gerçek
12.03.2019 Salı / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Güle Güle Diva!
12.03.2019 Salı / 21:00
DasDas Sahne / İstanbul

Romantizma
12.03.2019 Salı / 20:00
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi / Diyarbakır

Don Kişot’um Ben
12.03.2019 Salı / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Kibarlık Budalası
12.03.2019 Salı / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Dışarda Hiçbir Şey Var!
12.03.2019 Salı / 20:30
Yunus Emre Kültür Merkezi / İstanbul

Striptiz
12.03.2019 Salı / 20:30
Eskişehir Adım Sanat / Eskişehir

Hoş Geldin Boyacı
12.03.2019 Salı / 20:30
artısahne / İstanbul

13 MART 2019 ÇARŞAMBA

Elektronika
13.03.2019 Çarşamba / 20:00
Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi / İstanbul

Tehlikeli Oyunlar
13.03.2019 Çarşamba / 20:00
TOY İzmir Ege Perla / İzmir

Çirkin
13.03.2019 Çarşamba / 20:30
Sahne 74 Yasemin Yalçın Sahnesi / İstanbul

Sunay Akın ile Görçek
13.03.2019 Çarşamba / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Diyelim Ki Birlikteyiz
13.03.2019 Çarşamba / 20:30
Asmalı Sahne / İstanbul

İkinci Bahar
13.03.2019 Çarşamba / 20:30
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi / İstanbul

Romantizma
13.03.2019 Çarşamba / 20:00
Malatya Kültür ve Kongre Merkezi / Malatya

Kadın Kafası
13.03.2019 Çarşamba / 20:30
Akatlar Kültür Merkezi / İstanbul

Terk
13.03.2019 Çarşamba / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Kürklü Venüs
13.03.2019 Çarşamba / 20:30
Yunus Emre Kültür Merkezi / İstanbul

Zengin Mutfağı
13.03.2019 Çarşamba / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

Don Kişot’um Ben
13.03.2019 Çarşamba / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

14 MART 2019 PERŞEMBE

Küründen Kabare
14.03.2019 Perşembe / 20:00
Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi / İzmir

Ferhangi Şeyler
14.03.2019 Perşembe / 20:00
Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi

Son Zenne
14.03.2019 Perşembe / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Tüy Kalemler
14.03.2019 Perşembe / 20:30
Tatbikat Sahnesi Ankara / Ankara

15.03.2019 Cuma / 20:30

Benimle Delirir Misin?
14.03.2019 Perşembe / 20:30
Tiyatro Ak’la Kara / İstanbul

Romeo ve Juliet’in Tarifsiz Hikayesi
14.03.2019 Perşembe / 20:30
Entropi Sahne / İstanbul

Hunililer
14.03.2019 Perşembe / 20:00
Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi / İstanbul

Aslında Özgürsün
14.03.2019 Perşembe / 20:30
artısahne / İstanbul

Aşk Halleri
14.03.2019 Perşembe / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Kral Lear
14.03.2019 Perşembe / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Kadın Kafası
14.03.2019 Perşembe / 20:30
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi / İstanbul

Süper İyi Günler
14.03.2019 Perşembe / 20:30
Tiyatro Karnaval Gönül Ülkü-Gazanfer Özcan Sahnesi / İstanbul

Teftişör
14.03.2019 Perşembe / 20:30
Akatlar Kültür Merkezi / İstanbul

Don Kişot’um Ben
14.03.2019 Perşembe / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Baş Belaları
14.03.2019 Perşembe / 20:00
Sabancı Kültür Sitesi Sahnesi / Malatya

Beyaz
14.03.2019 Perşembe / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Ben Rozi
14.03.2019 Perşembe / 20:30
Podyum Sanat Mahal / Bursa

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Comments