TİYATRO PROGRAMI 11 ŞUBAT – 16 ŞUBAT 2019

11 ŞUBAT  – 16 ŞUBAT 2019 TİYATRO PROGRAMI 

11 ŞUBAT 2019

Bir Baba Hamlet
11.02.2019 Pazartesi / 20:00
Eskişehir Belediye Sanat ve Kültür Sarayı / Eskişehir

Leyla’nın Evi
11.02.2019 Pazartesi / 20:00
MEB Şura Salonu / Ankara

Meçhul Paşa
11.02.2019 Pazartesi / 20:00
Panora Sanat Merkezi / Ankara

Yaşamaya Dair
11.02.2019 Pazartesi / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Fırat Tanış ile Gelin Tanış Olalım
11.02.2019 Pazartesi / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Pencere
11.02.2019 Pazartesi / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Helikon
11.02.2019 Pazartesi / 21:00
İstanbul Oyuncak Müzesi / İstanbul

Açık Aile
11.02.2019 Pazartesi / 20:00
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi / Kocaeli

Beyaz
11.02.2019 Pazartesi / 20:00
Malatya Kültür ve Kongre Merkezi / Malatya

Kıyıya Oturmanın Böylesi
11.02.2019 Pazartesi / 20:30
Toy İstanbul / İstanbul

12 ŞUBAT 2019

Çika
12.02.2019 Salı / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Meçhul Paşa
12.02.2019 Salı / 20:00
Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi / Eskişehir

1984 – Büyük Gözaltı
12.02.2019 Salı / 20:00
Armutalan Kültür Merkezi / Muğla

Alice Müzikali
12.02.2019 Salı / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Merhaba
12.02.2019 Salı / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

Teftişör
12.02.2019 Salı / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Pencere
12.02.2019 Salı / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Bir Meşrutiyet Faciası Yahut Gündüzlerimiz
12.02.2019 Salı / 20:30
Kumbaracı50 / İstanbul

Joseph K.
12.02.2019 Salı / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

Godot’yu Beklerken’i Beklerken
12.02.2019 Salı / 20:30
Asmalı Sahne / İstanbul

Delirium
12.02.2019 Salı / 20:30
Tatbikat Sahnesi Ankara / Ankara

Hep Sonradan
12.02.2019 Salı / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Eylül
12.02.2019 Salı / 20:30
Tatavla Sahnesi / İstanbul

Şen Makas
12.02.2019 Salı / 20:00
MEB Şura Salonu / Ankara

Beyaz
12.02.2019 Salı / 20:00
Urfa City AVM / Şanlıurfa

Hunililer
12.02.2019 Salı / 20:30
Yunus Emre Kültür Merkezi / İstanbul

Romantizma
12.02.2019 Salı / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Dali’nin Kadınları
12.02.2019 Salı / 20:30
Kozyatağı Kültür Merkezi / İstanbul

13 ŞUBAT 2019

Gülünç Karanlık
13.02.2019 Çarşamba / 20:00
Hisar Okulları Kültür Merkezi / İstanbul

Merhaba
13.02.2019 Çarşamba / 20:00
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi / Kocaeli

Mahşer-i Cümbüş
13.02.2019 Çarşamba / 20:00
Tayyare Kültür Merkezi / Bursa

Tehlikeli Oyunlar
13.02.2019 Çarşamba / 20:00
TOY İzmir Ege Perla / İzmir

Kırk9
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
ikincikat / İstanbul

Hep Sonradan
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Vanya, Sonya, Maşa ve Spike
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
BlackOut Şişli Sahnesi / İstanbul

Ferhangi Şeyler
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu / İzmir

Manik Atak
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
Antalya Kültür Merkezi / Antalya

Zengin Mutfağı
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

Meçhul Paşa
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

Baş Belası
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
SAHNE 27 Ment Koleji Tiyatro Salonu / İstanbul

Delirium
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
Tatbikat Sahnesi Ankara / Ankara

Esaretin Bedeli
13.02.2019 Çarşamba / 20:00
Selçuklu Kongre Merkezi / Konya

Üçü Bir Arada
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Pencere
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Kaç Baba Kaç
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
Sanataşehir / İstanbul

Yalnızlar Kulübü
13.02.2019 Çarşamba / 20:30
Toy İstanbul / İstanbul

14 ŞUBAT 2019

Manastır
14.02.2019 Perşembe / 15:00
Asmalı Sahne / İstanbul

Shakespeare Öldü, Aş Bunları
14.02.2019 Perşembe / 20:00
TOY İzmir Ege Perla / İzmir

Bir Yıldız Batıyor
14.02.2019 Perşembe / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Madam
14.02.2019 Perşembe / 20:30
Entropi Sahne / İstanbul

Karyola Doğaçlama
14.02.2019 Perşembe / 20:30
Kılçık Mekan / İstanbul

Cimri
14.02.2019 Perşembe / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Tüy Kalemler
14.02.2019 Perşembe / 20:30
Tatbikat Sahnesi Ankara / Ankara

Sefiller
14.02.2019 Perşembe / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

Zengin Mutfağı
14.02.2019 Perşembe / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

Zebercet
14.02.2019 Perşembe / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Don Kişot’um Ben
14.02.2019 Perşembe / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Ne Ala Temaşa
14.02.2019 Perşembe / 20:30
istanbulimpro Sahne / İstanbul

Prudencia Hart ve Bir Tuhaf Dibe Vurma Öyküsü
14.02.2019 Perşembe / 21:00
DotKanyonda / İstanbul

Aşk Dersleri
14.02.2019 Perşembe / 20:00
Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi / İzmir

Leenane’in Güzellik Kraliçesi
14.02.2019 Perşembe / 20:30
Kozyatağı Kültür Merkezi / İstanbul

Kibarlık Budalası
14.02.2019 Perşembe / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Sesler
14.02.2019 Perşembe / 20:30
Endless Art Taksim / İstanbul

Barut Fıçısı
14.02.2019 Perşembe / 20:30
artısahne / İstanbul

15 ŞUBAT 2019

İki Efendinin Uşağı
15.02.2019 Cuma / 20:00
Nazım Hikmet Kültürevi / Bursa

RAN
15.02.2019 Cuma / 20:00
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi / Kayseri

Merhaba
15.02.2019 Cuma / 20:00
Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi / İzmir

Eve Dönüş
15.02.2019 Cuma / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Estralanya
15.02.2019 Cuma / 20:30
Tatavla Sahnesi / İstanbul

Mutluyduk Belki Bugüne Kadar
15.02.2019 Cuma / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

Alevli Günler
15.02.2019 Cuma / 20:30
Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi / İstanbul

Trom
15.02.2019 Cuma / 20:30
Kadıköy Emek Tiyatrosu / İstanbul

Kral Lear
15.02.2019 Cuma / 20:00
MEB Şura Salonu / Ankara

İki Bekar
15.02.2019 Cuma / 20:00
Duru Tiyatro / İstanbul

Işıltılı Haşereler
15.02.2019 Cuma / 20:30
Tiyatro Ak’la Kara / İstanbul

Patron
15.02.2019 Cuma / 20:30
KATS Sahne / İstanbul

Ahududu
15.02.2019 Cuma / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Don Kişot’um Ben
15.02.2019 Cuma / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Ölü’n Bizi Ayırana Dek
15.02.2019 Cuma / 20:30
Mall of İstanbul MOİ Sahne / İstanbul

Bir İnsanı Sevmekle Başlar Her Şey
15.02.2019 Cuma / 20:30
Nezihe Muhiddin Sahnesi / İstanbul

16 ŞUBAT 2019

39 Basamak
16.02.2019 Cumartesi / 16:00
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

Maskeliler
16.02.2019 Cumartesi / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Cadı Avı
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
Kadıköy Emek Tiyatrosu / İstanbul

İkinci Bahar
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi / Kocaeli

Persona
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
Farabi Sahnesi / Ankara

Evli ve Bekar
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
Asmalı Sahne / İstanbul

Yalınayak Müzikhol
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
Kumbaracı50 / İstanbul

Yan Rol
16.02.2019 Cumartesi / 19:00
ikincikat / İstanbul

İki Efendinin Uşağı
16.02.2019 Cumartesi / 15:00
Nazım Hikmet Kültürevi / Bursa

16.02.2019 Cumartesi / 20:00
Nazım Hikmet Kültürevi / Bursa

İki Bekar
16.02.2019 Cumartesi / 20:00
Duru Tiyatro / İstanbul

Merhaba
16.02.2019 Cumartesi / 20:00
Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi / İzmir

Benimle Delirir Misin?
16.02.2019 Cumartesi / 20:00
İsmail Kahraman Kültür Merkezi / Rize

Bir Baba Hamlet
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Süper İyi Günler
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
artısahne / İstanbul

Şarkılar Seni Söyler
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
Türker İnanoğlu Maslak Show Center / İstanbul

Esaretin Bedeli
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Aslında Özgürsün
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
Grand Pera Tiyatro Sahnesi / İstanbul

Leenane’in Güzellik Kraliçesi
16.02.2019 Cumartesi / 20:00
Antakya Meclis Kültür Merkezi / Hatay

Yıldızlar, Boğalar ve Aşklar
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
Tatavla Sahnesi / İstanbul

Hunililer
16.02.2019 Cumartesi / 20:30
Mall of İstanbul MOİ Sahne / İstanbul

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR