TİYATRO PROGRAMI 15 MART – 21 MART 2019

15 MART – 21 MART 2019 TİYATRO PROGRAMI

15 MART 2019 CUMA

AZOT Doğaçlama
15.03.2019 Cuma / 20:00
Kılçık Mekan / İstanbul

Tebeşir İzi
15.03.2019 Cuma / 20:00
Güzelbahçe Kültür Merkezi / İzmir

Eylül
15.03.2019 Cuma / 20:30
Sahne Maslak / İstanbul

Tüy Kalemler
15.03.2019 Cuma / 20:30
Tatbikat Sahnesi Ankara / Ankara

Mağrur Fil Ölüleri
15.03.2019 Cuma / 20:30
Çevre Tiyatrosu / İstanbul

RAN
15.03.2019 Cuma / 20:30
Entropi Sahne / İstanbul

Red Light Kışı
15.03.2019 Cuma / 15:30
NoAct Sahne / İstanbul

İkinci Bahar
15.03.2019 Cuma / 20:30
Duru Tiyatro / İstanbul

1984 – Büyük Gözaltı
15.03.2019 Cuma / 20:00
Selçuklu Kongre Merkezi / Konya

Hoş Geldin Boyacı
15.03.2019 Cuma / 20:00
MEB Şura Salonu / Ankara

Kral Lear
15.03.2019 Cuma / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

İnternette Tanışan Son Çift
15.03.2019 Cuma / 20:30
Akasya Kültür Sanat / İstanbul

Meçhul Paşa
15.03.2019 Cuma / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Don Kişot’um Ben
15.03.2019 Cuma / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

20.03.2019 Çarşamba / 20:00

Baş Belaları
15.03.2019 Cuma / 20:00
Elazığ Belediye Kültür ve Kongre Merkezi / Elazığ

Eve Mektuplar
15.03.2019 Cuma / 20:00
Yutt Sanat / Ankara

16 MART 2019 CUMARTESİ

İki Oyun Birden / 1 Bilet 2 Oyun
16.03.2019 Cumartesi / 17:00
Kumbaracı50 / İstanbul

GG Doğaçlama
16.03.2019 Cumartesi / 19:30
Kılçık Mekan / İstanbul

Şatonun Altında
16.03.2019 Cumartesi / 20:00
TOY İzmir Ege Perla / İzmir

Benimle Gelir Misin?
16.03.2019 Cumartesi / 20:30
Toy İstanbul / İstanbul

Cadı Avı
16.03.2019 Cumartesi / 20:30
Kadıköy Emek Tiyatrosu / İstanbul

Artık Bir Davan Var
16.03.2019 Cumartesi / 20:30
Sahne Pulchérie / İstanbul

Siz Hepiniz Ben Tek
16.03.2019 Cumartesi / 21:45
BKM Mutfak Sahne / İstanbul

Azizname
16.03.2019 Cumartesi / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Faust
16.03.2019 Cumartesi / 18:30
Moda Sahnesi / İstanbul

Bir Baba Hamlet
16.03.2019 Cumartesi / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Yan Rol
16.03.2019 Cumartesi / 19:00
ikincikat / İstanbul

Sefiller
16.03.2019 Cumartesi / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Hunililer
16.03.2019 Cumartesi / 20:30
artısahne / İstanbul

Esaretin Bedeli
16.03.2019 Cumartesi / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Kassandra
16.03.2019 Cumartesi / 20:30
Kültüral Performing Arts / İstanbul

Enel Aşk
16.03.2019 Cumartesi / 20:30
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu / İzmir

Sanat Yemekte Yenir Mi?
16.03.2019 Cumartesi / 20:30
Akatlar Kültür Merkezi / İstanbul

17 MART 2019 PAZAR

Hansel ve Gretel’in Öteki Hikayesi
17.03.2019 Pazar / 16:00
Oyun Atölyesi / İstanbul

Bir Baba Hamlet
17.03.2019 Pazar / 16:00
Baba Sahne / İstanbul

Geriye Ne Kaldıysa
17.03.2019 Pazar / 19:00
Asmalı Sahne / İstanbul

Markopaşa Müzikali
17.03.2019 Pazar / 19:00
Torium Sahne İstanbul

Kadın Kafası
17.03.2019 Pazar / 19:00
Mall of İstanbul MOİ Sahne / İstanbul

Leyla’nın Evi
17.03.2019 Pazar / 19:00
Tayyare Kültür Merkezi / Bursa

Teftişör
17.03.2019 Pazar / 20:00
Kozyatağı Kültür Merkezi / İstanbul

Merhaba
17.03.2019 Pazar / 20:30
Nazım Hikmet Kültürevi / Bursa

Dünyadaki En Güzel Şey
17.03.2019 Pazar / 13:00
Tiyatro Tempo / Ankara

1984 – Büyük Gözaltı
17.03.2019 Pazar / 16:00
artısahne / İstanbul

Hep Sonradan
17.03.2019 Pazar / 16:30
Uniq İstanbul / İstanbul

CMYLMZ – Diamond Elite Platinum Plus
17.03.2019 Pazar / 19:00
Türker İnanoğlu Maslak Show Center / İstanbul

Romantizma
17.03.2019 Pazar / 20:30
Duru Tiyatro / İstanbul

Sanat Yemekte Yenir Mi?
17.03.2019 Pazar / 20:00
Dada Salon Kabarett / İstanbul

18 MART 2019 PAZARTESİ

Ferhangi Şeyler
18.03.2019 Pazartesi / 20:00
50. Yıl 4 Mevsim Tiyatro Salonu / Ankara

Hizmetçiler
18.03.2019 Pazartesi / 20:30
ikincikat / İstanbul

Veronika’nın Dünyası
18.03.2019 Pazartesi / 20:30
Kılçık Mekan / İstanbul

Manik Atak
18.03.2019 Pazartesi / 20:30
artısahne / İstanbul

Meçhul Paşa
18.03.2019 Pazartesi / 20:30
Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi / İzmir

Gerçek
18.03.2019 Pazartesi / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Ölü’n Bizi Ayırana Dek
18.03.2019 Pazartesi / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Kanlı Komedya “Caligula”
18.03.2019 Pazartesi / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Pencere
18.03.2019 Pazartesi / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Joseph K.
18.03.2019 Pazartesi / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

Evli ve Bekar
18.03.2019 Pazartesi / 20:30
Asmalı Sahne / İstanbul

Helikon
18.03.2019 Pazartesi / 21:00
İstanbul Oyuncak Müzesi / İstanbul

Beyaz
18.03.2019 Pazartesi / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

19 MART 2019 SALI

Vee Perde
19.03.2019 Salı / 20:00
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi / Kocaeli

…lı Kadınlar
19.03.2019 Salı / 20:30
Asmalı Sahne / İstanbul

Teessür
19.03.2019 Salı / 20:30
Kültüral Performing Arts / İstanbul

Tehlikeli Oyunlar
19.03.2019 Salı / 20:30
Moda Sahnesi / İstanbul

Piraye
19.03.2019 Salı / 20:30
Nâzım Hikmet Kültür Merkezi / İzmir

Benimle Delirir Misin?
19.03.2019 Salı / 20:30
Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi / İzmir

Zebercet
19.03.2019 Salı / 20:30
Toy İstanbul / İstanbul

Benden Bu Kadar
19.03.2019 Salı / 20:30
Entropi Sahne / İstanbul

Aslında Özgürsün
19.03.2019 Salı / 20:00
Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi / Eskişehir

Bir Zamanlar Gazinoda
19.03.2019 Salı / 20:30
Yunus Emre Kültür Merkezi / İstanbul

Kıyı
19.03.2019 Salı / 20:30
Nazım Hikmet Kültürevi / Bursa

Bavul
19.03.2019 Salı / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Günışığına Mektup
19.03.2019 Salı / 20:30
KATS Sahne / İstanbul

20 MART 2019 ÇARŞAMBA

Mutluyduk Belki Bugüne Kadar
20.03.2019 Çarşamba / 20:00
Hisar Okulları Kültür Merkezi / İstanbul

Ferhangi Şeyler
20.03.2019 Çarşamba / 20:00
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi / Kocaeli

Teessür
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
Kültüral Performing Arts / İstanbul

Gloria
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
Toy İstanbul / İstanbul

Vanya, Sonya, Maşa ve Spike
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
BlackOut Şişli Sahnesi / İstanbul

Arzu Tramvayı
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Benimle Delirir Misin?
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
İzmir AKM Tiyatro Salonu / İzmir

Mahşer-i Cümbüş
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Mıknatıs
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
Akatlar Kültür Merkezi / İstanbul

Bebeklerin Ulusu Yok
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
Tatavla Sahnesi / İstanbul

Don Kişot’um Ben
20.03.2019 Çarşamba / 20:00
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu / İzmir

Dışarda Hiçbir Şey Var!
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
artısahne / İstanbul

1984 – Büyük Gözaltı
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
Nazım Hikmet Kültürevi / Bursa

Zengin Mutfağı
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

Hunililer
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
Yunus Emre Kültür Merkezi / İstanbul

21 MART 2019 PERŞEMBE

Azizname
21.03.2019 Perşembe / 20:00
Malatya Kültür ve Kongre Merkezi / Malatya

Tırnak İçinde Hizmetçiler
21.03.2019 Perşembe / 20:30
BlackOut Şişli Sahnesi / İstanbul

Estralanya
21.03.2019 Perşembe / 20:30
Tatavla Sahnesi / İstanbul

Ferhangi Şeyler
21.03.2019 Perşembe / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Arzu Tramvayı
21.03.2019 Perşembe / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Gidion’un Düğümü
21.03.2019 Perşembe / 20:30
Tatbikat Sahnesi Ankara / Ankara

Nihayet Makamı
21.03.2019 Perşembe / 20:30
Kumbaracı50 / İstanbul

Küründen Kabare
21.03.2019 Perşembe / 21:00
Dada Salon Kabarett / İstanbul

Çıkışa Gel
21.03.2019 Perşembe / 21:00
DotKanyonda / İstanbul

Enel Aşk
21.03.2019 Perşembe / 20:00
Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi / İzmir

İtaatsizler
21.03.2019 Perşembe / 20:00
Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi / İzmir

Don Kişot’um Ben
21.03.2019 Perşembe / 20:00
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu / İzmir

Kaç Baba Kaç
20.03.2019 Çarşamba / 20:30
Sanataşehir / İstanbul

Küllerin Arasından
21.03.2019 Perşembe / 20:30
Profilo Kültür Merkezi / İstanbul

Aşk Halleri
21.03.2019 Perşembe / 20:30
Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi / Samsun

Barut Fıçısı
21.03.2019 Perşembe / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Patates
21.03.2019 Perşembe / 20:30
Akasya Kültür Sanat / İstanbul

Pencere
21.03.2019 Perşembe / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Anlatılan Senin Hikayendir
21.03.2019 Perşembe / 20:30
artısahne / İstanbul

Travis Pine
21.03.2019 Perşembe / 20:30
Nazım Hikmet Kültürevi / Bursa

Yaralarım Aşktandır
21.03.2019 Perşembe / 21:00
DasDas Sahne / İstanbul

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Comments