TİYATRO PROGRAMI 22 MART 2019 – 28 MART 2019

22 MART 2019 – 28 MART 2019 TİYATRO PROGRAMI

22 MART 2019 CUMA

Beş Sevim Apartmanı
22.03.2019 Cuma / 20:00
Tiyatro 1112 Garaj / Ankara

Sevgili Arsız Ölüm – Dirmit
22.03.2019 Cuma / 20:00
TOY İzmir Ege Perla / İzmir

Son Zenne
22.03.2019 Cuma / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Şahane Düğün
22.03.2019 Cuma / 20:30
Uğur Mumcu Sahnesi / Bursa

Korkuyu Beklerken
22.03.2019 Cuma / 20:30
Entropi Sahne / İstanbul

İkinci Bahar
22.03.2019 Cuma / 20:30
Profilo Kültür Merkezi / İstanbul

Zabel
22.03.2019 Cuma / 20:30
Sahne Pulchérie / İstanbul

Azizname
22.03.2019 Cuma / 20:00
Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi / Elazığ

Bir Baba Hamlet
22.03.2019 Cuma / 20:00
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu / İzmir

İki Bekar
22.03.2019 Cuma / 20:00
Duru Tiyatro / İstanbul

Bir Bu Eksikti
22.03.2019 Cuma / 20:30
Sanataşehir / İstanbul

Üçü Bir Arada
22.03.2019 Cuma / 20:30
Akatlar Kültür Merkezi / İstanbul

Leyla’nın Evi
22.03.2019 Cuma / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Anneme Artık Dur Lazım
22.03.2019 Cuma / 20:30
Sahne Maslak / İstanbul

Baş Belaları
22.03.2019 Cuma / 20:30
Torium Sahne / İstanbul

23 MART 2019 CUMARTESİ

Taksir
23.03.2019 Cumartesi / 20:00
Sahne Çolpan İlhan Ankara / Ankara

Ben Ölürsem Arkamı Kim Toplar?
23.03.2019 Cumartesi / 20:00
Bi’ Mekan / İstanbul

Cadı Avı
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Kadıköy Emek Tiyatrosu / İstanbul

Hipomani
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Entropi Sahne / İstanbul

Yan Rol
23.03.2019 Cumartesi / 19:00
ikincikat / İstanbul

Tebeşir İzi
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Barış Manço Kültür Merkezi / İstanbul

Kadın Kafası
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Sanataşehir / İstanbul

Şatonun Altında
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Azizname
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi / Diyarbakır

Hangisi Karısı?
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Duru Tiyatro / İstanbul

Süper İyi Günler
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Kürklü Venüs
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Sahne Pulchérie / İstanbul

Anlatılan Senin Hikayendir
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Esaretin Bedeli
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

Çiçekçi Sokağı Cinayeti
23.03.2019 Cumartesi / 20:00
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi / Kocaeli

Barut Fıçısı
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Mall of İstanbul MOİ Sahne / İstanbul

Baş Belaları
23.03.2019 Cumartesi / 20:30
Sanataşehir / İstanbul

24 MART 2019 PAZAR

Prof. Pi Show
24.03.2019 Pazar / 15:00
Karadeniz Teknik Üniversitesi AKM / Trabzon

Küçük Prens
24.03.2019 Pazar / 15:00
Entropi Sahne / İstanbul

Bir Baba Hamlet
24.03.2019 Pazar / 16:30
Uniq İstanbul / İstanbul

İkinci Bahar
24.03.2019 Pazar / 18:30
Profilo Kültür Merkezi / İstanbul

Akıl Defteri
24.03.2019 Pazar / 19:00
Kadıköy Emek Tiyatrosu / İstanbul

Yaban Arısı
24.03.2019 Pazar / 19:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

39 Basamak
24.03.2019 Pazar / 16:00
Mall of İstanbul MOİ Sahne / İstanbul

24.03.2019 Pazar / 20:00
Mall of İstanbul MOİ Sahne / İstanbul

Helikon
24.03.2019 Pazar / 21:00
İstanbul Oyuncak Müzesi / İstanbul

Aşk Ölsün
24.03.2019 Pazar / 16:00
Baba Sahne / İstanbul

Leyla’nın Evi
24.03.2019 Pazar / 18:00
İzmir AKM Tiyatro Salonu / İzmir

Manik Atak
24.03.2019 Pazar / 19:00
Beşiktaş Kültür Merkezi / İstanbul

Barut Fıçısı
24.03.2019 Pazar / 16:00
artısahne / İstanbul

Kaç Baba Kaç
24.03.2019 Pazar / 19:00
Torium Sahne / İstanbul

25 MART 2019 PAZARTESİ

Zebercet
25.03.2019 Pazartesi / 20:00
Nazım Hikmet Kültürevi / Bursa

Don Kişot’um Ben
25.03.2019 Pazartesi / 20:00
MEB Şura Salonu / Ankara

Mümkün Dünyaların En Kötüsü
25.03.2019 Pazartesi / 20:30
Kadıköy Emek Tiyatrosu / İstanbul

Mahşer-i Cümbüş
25.03.2019 Pazartesi / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Zengin Mutfağı
25.03.2019 Pazartesi / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Veronika’nın Dünyası
25.03.2019 Pazartesi / 20:30
Kılçık Mekan / İstanbul

Anılarla Atatürk
25.03.2019 Pazartesi / 20:30
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

Helikon
25.03.2019 Pazartesi / 21:00
İstanbul Oyuncak Müzesi / İstanbul

Sanat Yemekte Yenir Mi?
25.03.2019 Pazartesi / 20:00
Dada Salon Kabarett / İstanbul

Enel Aşk
25.03.2019 Pazartesi / 20:00
Gaziantep Üniversitesi Mâvera Kongre ve Sanat Merkezi / Gaziantep

Anneme Artık Dur Lazım
25.03.2019 Pazartesi / 20:30
Akatlar Kültür Merkezi / İstanbul

26 MART 2019 SALI

Don Kişot’um Ben
26.03.2019 Salı / 20:00
MEB Şura Salonu / Ankara

Yıldız Tozu
26.03.2019 Salı / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Sunay Akın ile Görçek
26.03.2019 Salı / 20:30
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu / İzmir

Pencere
26.03.2019 Salı / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

Kanlı Komedya “Caligula”
26.03.2019 Salı / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Hizmetçiler
26.03.2019 Salı / 20:30
ikincikat / İstanbul

Travis Pine
26.03.2019 Salı / 20:00
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi / Kocaeli

Kaç Baba Kaç
26.03.2019 Salı / 20:30
artısahne / İstanbul

Kibarlık Budalası
26.03.2019 Salı / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Sorgu
26.03.2019 Salı / 20:30
Torium Sahne / İstanbul

27 MART 2019 ÇARŞAMBA

Korsan Çıkmazı
27.03.2019 Çarşamba / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Bülent Beyin Hikayesi
27.03.2019 Çarşamba / 20:30
Mall of İstanbul MOİ Sahne / İstanbul

Vanya, Sonya, Maşa ve Spike
27.03.2019 Çarşamba / 20:30
BlackOut Şişli Sahnesi / İstanbul

İsimsiz
27.03.2019 Çarşamba / 20:30
Toy İstanbul / İstanbul

Cadı Avı
27.03.2019 Çarşamba / 20:30
Kadıköy Emek Tiyatrosu / İstanbul

Sokrates’in Son Gecesi
27.03.2019 Çarşamba / 20:00
Tiyatro Tempo / Ankara

Ömürsün Doktor
27.03.2019 Çarşamba / 20:00
Kozyatağı Kültür Merkezi / İstanbul

Esaretin Bedeli
27.03.2019 Çarşamba / 20:30
Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi / İstanbul

Netoçka Nezvanova
27.03.2019 Çarşamba / 20:30
Sahne Çolpan İlhan / İstanbul

Hunililer
27.03.2019 Çarşamba / 20:30
artısahne / İstanbul

28 MART 2019 PERŞEMBE

Sokrates’in Son Gecesi
28.03.2019 Perşembe / 20:00
Ankara Sanat Tiyatrosu / Ankara

Karyola Doğaçlama
28.03.2019 Perşembe / 20:30
Kılçık Mekan / İstanbul

Yaşamaya Dair
28.03.2019 Perşembe / 20:30
Kozyatağı Kültür Merkezi / İstanbul

Manastır
28.03.2019 Perşembe / 20:30
Asmalı Sahne / İstanbul

Yaralarım Aşktandır
28.03.2019 Perşembe / 21:00
DasDas Sahne / İstanbul

Teftişör
28.03.2019 Perşembe / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Nazım’ca
28.03.2019 Perşembe / 20:30
Barış Manço Kültür Merkezi / İstanbul

Ölü Ozanlar Derneği
28.03.2019 Perşembe / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Don Kişot’um Ben
28.03.2019 Perşembe / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Yuva | Home
28.03.2019 Perşembe / 20:30
Kadıköy Boa Sahne / İstanbul

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR