TİYATRO PROGRAMI 5 ŞUBAT – 10 ŞUBAT 2019

5 ŞUBAT – 10 ŞUBAT 2019 TİYATRO PROGRAMI 

Travis Pine
05.02.2019 Salı / 20:00
Antakya Meclis Kültür Merkezi / Hatay

Nereye Gitti Bütün Çiçekler?
05.02.2019 Salı / 20:00
MEB Şura Salonu / Ankara

Don Kişot’um Ben
05.02.2019 Salı / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

İntiharın Genel Provası
05.02.2019 Salı / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Esaretin Bedeli
05.02.2019 Salı / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Kaç Baba Kaç
05.02.2019 Salı / 20:30
artısahne / İstanbul

Zengin Mutfağı
05.02.2019 Salı / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

Mahşer-i Cümbüş
05.02.2019 Salı / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Kral Lear
05.02.2019 Salı / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

06 ŞUBAT 2019

Merhaba
06.02.2019 Çarşamba / 20:00
50. Yıl 4 Mevsim Tiyatro Salonu / Ankara

Son Zenne
06.02.2019 Çarşamba / 20:00
Kadıköy Theatron / İstanbul

Bir Baba Hamlet
06.02.2019 Çarşamba / 20:30
Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi / İstanbul

Vanya, Sonya, Maşa ve Spike
06.02.2019 Çarşamba / 20:30
BlackOut Şişli Sahnesi / İstanbul

Teftişör
06.02.2019 Çarşamba / 20:30
Çevre Tiyatrosu / İstanbul

Oksimoron
06.02.2019 Çarşamba / 20:30
Tatbikat Sahnesi Ankara / Ankara

Kürklü Venüs
06.02.2019 Çarşamba / 21:00
DasDas Sahne / İstanbul

Patron
06.02.2019 Çarşamba / 20:30
KATS Sahne / İstanbul

Barut Fıçısı
06.02.2019 Çarşamba / 20:30
Yunus Emre Kültür Merkezi / İstanbul

Bir İnsanı Sevmekle Başlar Her Şey
06.02.2019 Çarşamba / 20:30
Tatavla Sahnesi / İstanbul

07 ŞUBAT  2019

Zebercet
07.02.2019 Perşembe / 20:00
TOY İzmir Ege Perla / İzmir

Azizname
07.02.2019 Perşembe / 20:30
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi / İstanbul

Fırat Tanış ile Gelin Tanış Olalım
07.02.2019 Perşembe / 20:30
artısahne / İstanbul

Don Kişot’um Ben
07.02.2019 Perşembe / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

Jacques İle Efendisi
07.02.2019 Perşembe / 20:30
Akatlar Kültür Merkezi / İstanbul

Bülent Beyin Hikayesi
07.02.2019 Perşembe / 20:30
MEB Şura Salonu / Ankara

Hunililer
07.02.2019 Perşembe / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Sesler
07.02.2019 Perşembe / 20:30
Endless Art Taksim / İstanbul

Romantizma
07.02.2019 Perşembe / 20:30
Akasya Kültür Sanat / İstanbul

Ormanlardan Hemen Önceki Gece
07.02.2019 Perşembe / 20:30
DasDas Sahne / İstanbul

08 ŞUBAT 2019

Rulet
08.02.2019 Cuma / 20:00
Yılmaz Güney Sahnesi / Ankara

Bir Delinin Hatıra Defteri
08.02.2019 Cuma / 20:00
50. Yıl 4 Mevsim Tiyatro Salonu / Ankara

Anılarla Atatürk
08.02.2019 Cuma / 20:30
Nezihe Muhiddin Sahnesi / İstanbul
21.02.2019 Perşembe / 20:30

Bir Baba Hamlet
08.02.2019 Cuma / 20:30
Baba Sahne / İstanbul

AZOT Doğaçlama
08.02.2019 Cuma / 20:30
Kılçık Mekan / İstanbul

Madam
08.02.2019 Cuma / 20:30
Sahne 367 / Ankara

Yüzleşme
08.02.2019 Cuma / 20:00
Duru Tiyatro / İstanbul

Arzu Tramvayı
08.02.2019 Cuma / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Leyla’nın Evi
08.02.2019 Cuma / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Gerçek
08.02.2019 Cuma / 20:30
Zorlu PSM / İstanbul

Kadın Kafası
08.02.2019 Cuma / 20:30
Grand Pera Emek Salonu / İstanbul

Çıkmaz Sokak Çocukları
08.02.2019 Cuma / 20:30
Podyum Sanat Mahal / Bursa

09 ŞUBAT 2019

Hadi Sevişelim
09.02.2019 Cumartesi / 20:00
Tiyatro Teras / İstanbul

Çok Doluyum
09.02.2019 Cumartesi / 20:00
Kılçık Mekan / İstanbul

Geriye Ne Kaldıysa
09.02.2019 Cumartesi / 20:30
Asmalı Sahne / İstanbul

O.B.E.B.
08.02.2019 Cuma / 20:30
Kumbaracı50 / İstanbul

Cadı Avı
09.02.2019 Cumartesi / 20:30
Kadıköy Emek Tiyatrosu / İstanbul

İki Bekar
09.02.2019 Cumartesi / 20:00
Duru Tiyatro / İstanbul

1984 – Büyük Gözaltı
09.02.2019 Cumartesi / 20:00
MEB Şura Salonu / Ankara

Don Kişot’um Ben
09.02.2019 Cumartesi / 20:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Hunililer
09.02.2019 Cumartesi / 20:30
artısahne / İstanbul

Yaşamak… Nazım Gibi
09.02.2019 Cumartesi / 20:30
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi / İstanbul

Küllerin Arasından
09.02.2019 Cumartesi / 20:00
Şükran Güngör Sahnesi / Aydın

10 ŞUBAT 2019

Yamuk Yemek
10.02.2019 Pazar / 13:00
Moda Sahnesi / İstanbul

Düğüm
10.02.2019 Pazar / 14:00
Bodrum Deneme Sahnesi / Muğla

39 Basamak
10.02.2019 Pazar / 15:00
MEB Şura Salonu / Ankara

10.02.2019 Pazar / 19:00
MEB Şura Salonu / Ankara

Artık Bir Davan Var
10.02.2019 Pazar / 18:00
Demir Demirgil Tiyatro Salonu / İstanbul

Sırf Cinayet
10.02.2019 Pazar / 19:30
Tiyatro Ak’la Kara / İstanbul

Veronika’nın Dünyası
10.02.2019 Pazar / 20:00
Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul

Helikon
10.02.2019 Pazar / 21:00
İstanbul Oyuncak Müzesi / İstanbul

Köstebekgiller
10.02.2019 Pazar / 15:00
Duru Tiyatro / İstanbul

Don Kişot’um Ben
10.02.2019 Pazar / 16:30
Uniq İstanbul / İstanbul

Bütün Çılgınlar Sever Beni
10.02.2019 Pazar / 16:00
Moda Sahnesi / İstanbul

10.02.2019 Pazar / 19:00
Moda Sahnesi / İstanbul

Maskeliler
10.02.2019 Pazar / 20:00
Aydın Kültür Merkezi / Aydın

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR