TİYATRO PROGRAMI 8 – 14 KASIM 2018

8 – 14 KASIM 2018 TİYATRO PROGRAMI

8 KASIM 2018

Benim Adım Feuerbach 
Hatay Kültür Merkezi
08 Kasım 2018 – 20:00

Işıltılı Haşereler 
ikincikat
08 Kasım 2018 – 20:30

Kaç Baba Kaç 
Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi
08 Kasım 2018 – 20:30

Maskeliler 
Konak Belediyesi Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi
08 Kasım 2018 – 20:00

Şen Makas 
EGS Kongre Kültür Merkezi
08 Kasım 2018 – 20:30

Yaşamaya Dair 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
08 Kasım 2018 – 20:30

Aşık Veysel Müzikali
Ankara Sanat Tiyatrosu
8 Kasım 2018 20:00

9 KASIM 2018

Akşam Yemeği 
Çevre Tiyatrosu
09 Kasım 2018 – 20:30

Arzu Tramvayı 
UNIQ Hall
09 Kasım 2018 – 20:30

Batı 
Sahne Pulchérie
09 Kasım 2018 – 20:30

Benim Adım Feuerbach 
Mersin Kültür Merkezi
09 Kasım 2018 – 20:00

Bir Delinin Hatıra Defteri 
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi
09 Kasım 2018 – 20:30

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası 
Fairmont Quasar İstanbul Hotel – Balo Salonu
09 Kasım 2018 – 20:30

Ferhangi Şeyler 
Ses 1885 – Ortaoyuncular Tiyatrosu
09 Kasım 2018 – 20:00

Paket Servis 
KatsSahne
09 Kasım 2018 – 20:30

Shirley 
Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Salon1
09 Kasım 2018 – 20:00

Tehlikeli Oyunlar 
Toy İzmir Ege Perla
09 Kasım 2018 – 20:00

10 KASIM 2018

Alaaddin’in Sihirli Lambası 
Massk Sahne
10 Kasım 2018 – 13:00

Barut Fıçısı 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
10 Kasım 2018 – 20:30

Bir Delinin Hatıra Defteri 
Tatbikat Sahnesi Ankara
10 Kasım 2018 – 20:30

Küçük Prens 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
10 Kasım 2018 – 14:00

Kürklü Venüs 
Sahne Pulchérie
10 Kasım 2018 – 20:30

Sanat 
Artı Sahne
10 Kasım 2018 – 20:30

Sevgili Arsız Ölüm-Dirmit 
İzmir Sanat Merkezi
10 Kasım 2018 – 20:30

Yaşamak… Nâzım Gibi 
Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
10 Kasım 2018 – 20:30

11 KASIM 2018

39 Basamak 
Leyla Gencer Opera Sanat Merkezi
11 Kasım 2018 – 16:00

Aslan Kral Kocadiş ile Tırmık 
Halis Kurtça Kültür Merkezi
11 Kasım 2018 – 13:00

Çizmeli Kedi 
Bodrum Herodot Kültür Merkezi
11 Kasım 2018 – 14:00

Joey’s Adventures 
Massk Sahne
11 Kasım 2018 – 13:00

Kibarlık Budalası 
Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon
11 Kasım 2018 – 20:00

Ölün Bizi Ayırana Dek 
Tayyare Kültür Merkezi
11 Kasım 2018 – 20:30

Sevgili Doktor 
İzmir Sanat Merkezi
11 Kasım 2018 – 18:00

Sunay Akın ile Görçek 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
11 Kasım 2018 – 18:00

Şen Makas 
Kenter Tiyatrosu
11 Kasım 2018 – 15:30

Yuva 
TOY İstanbul
11 Kasım 2018 – 17:00

Zaman Makinesi 2 – Albert Einstein 
Tiyatro 34
11 Kasım 2018 – 15:00

12 KASIM 2018

Bir Delinin Hatıra Defteri 
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi
12 Kasım 2018 – 20:30

Ferhangi Şeyler 
ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu
12 Kasım 2018 – 20:30

Kibarlık Budalası 
Adana Büyükşehir Belediye Tiyatrosu
12 Kasım 2018 – 20:00

Mahşer-i Cümbüş 
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
12 Kasım 2018 – 20:30

Özel Kadınlar Listesi 
Zorlu PSM Studio Sahne
12 Kasım 2018 – 20:30

Pencere 
Tepekule Kültür ve Kongre Merkezi
12 Kasım 2018 – 20:30

RAN 
Konya Devlet Tiyatrosu Sahnesi
12 Kasım 2018 – 20:00

Vay Sen Misin Ben Olan ? 
Kahramanmaraş Necip Fazıl Kısakürek Sahnesi
12 Kasım 2018 – 20:00

13 KASIM 2018

Arzu Tramvayı 
UNIQ Hall
13 Kasım 2018 – 20:30

Beyaz 
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi
13 Kasım 2018 – 20:30

Bir Delinin Hatıra Defteri 
ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu
13 Kasım 2018 – 20:00

Ferhangi Şeyler 
50. Yıl Dört Mevsim Tiyatro Salonu
13 Kasım 2018 – 20:30

Frida 
Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
13 Kasım 2018 – 20:30

Godot’yu Beklerkeni Beklerken 
Asmalı Sahne
13 Kasım 2018 – 20:30

Kral 
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi
13 Kasım 2018 – 20:30

Leenane’in Güzellik Kraliçesi 
Tayyare Kültür Merkezi
13 Kasım 2018 – 20:30

Leyla’nın Evi 
Gaziantep Şehir Tiyatrosu Onat Kutlar Sahnesi
13 Kasım 2018 – 20:00

Tac’ın Nöbetçileri 
TOY İstanbul
13 Kasım 2018 – 20:30

14 KASIM 2018

Angina Pektoris
Küçük Salon
14 Kasım 2018 – 20:30

Bir Baba Hamlet
Tayyare Kültür Merkezi
14 Kasım 2018 – 20:30

Bir Delinin Hatıra Defteri
50. Yıl Dört Mevsim Tiyatro Salonu
14 Kasım 2018 – 20:00

Çehov Kabare
Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi
14 Kasım 2018 – 20:30

Çingeneler Zamanı
Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Salon1
14 Kasım 2018 – 20:00

Ferhangi Şeyler
Eskişehir Yunus Emre Kültür Merkezi
14 Kasım 2018 – 20:30

Kaç Baba Kaç
Artı Sahne
14 Kasım 2018 – 20:30

Kibarlık Budalası
Yenişehir Kültür Merkezi Barış Salonu
14 Kasım 2018 – 20:00

Leyla’nın Evi
Urfa City AVM
14 Kasım 2018 – 20:30

Mahşer-i Cümbüş
Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi
14 Kasım 2018 – 20:00

Nefertiti Silifke’de
KatsSahne
14 Kasım 2018 – 20:30

Özgürlüğün Bedeli
Sahne 3
14 Kasım 2018 – 20:30

Şen Makas
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
14 Kasım 2018 – 20:30

Taranta Babu
Kadıköy Nazım Hikmet Kültür Merkezi
14 Kasım 2018 – 20:30 

Hazırlayan: Nasuh Bektaş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Comments