Genel

Emzik

Bebekler, hayata geldikleri andan itibaren etraflarını güzelleştiren, herkes tarafından sevilen oldukça minik ve hassas varlıklardır. Mutlaka sağlıklı bir şekilde beslenmeleri ve her zaman bakımlarının en güzel şekilde yapılması gerekiyor. Bebekler için en çok tercih edilen susturucu materyallerden birisi de emzik modelleridir. Genellikle silikon uçlardan tasarlanan modellerde yuvarlak uçlar ve damağa yapışan uçlar dikkat çekiyor.

Emzik Modelleri Nasıldır?

Hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için sık sık tercih edilen emzik modelleri her geçen gün daha çeşitli tasarımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Hem bebekler için hem de anneler için oldukça kullanışlı olan bu modeller sayesinde, bebekler daha kolay uykuya dahi dalabiliyorlar. Erkek bebekler için daha çok mavi tercih edilirken, kız bebekler için daha çok pembe modeller tercih ediliyor.

Emzik Modellerini Seçerken Dikkat Ediniz

Bebeklerinize özel emzik modelleri seçerken dikkatli olmanız gerekiyor. Yapıldıkları maddelere ve hijyenik olmasına dikkat eden ve tüm modelleriyle hayranlık uyandıran https://shop.nuk.com.tr/emzikler adresi sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı