GIZIA GATE TASARIMCILARI AKŞAM YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Türk modasına yön veren bir çok tasarımcının koleksiyonlarını ilk kez aynı çatı altında tüketici ile buluşturan Gizia Gate’in tasarımcıları, Gizia Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kutlu ev sahipliğinde Feriye Palace’da düzenlenen iftar yemeğinde buluştu.

Gecede Gizia Yönetim Kurulu başkanı İsmail Kutlu; ‘‘Türkiye’de bir ilke imza atarak, Türk modasına ve tasarımcılarına yeni kapı aralamak misyonuyla yola çıkışımızdan bu yana tam 3,5 yıl geçti. 2015 yılında hayata geçirdiğimiz Gizia Gate’de 31 tasarımcımızla çıktığımız bu projede, bugün 85 tasarımcı ve 30 global markamızla çok büyük bir aile olduk. Gizia Gate tüketici ile tasarımcı arasında harika bir köprü oldu, her bir tasarımcımızın da büyük bir inançla yanımızda olmasıyla müthiş bir başarı yakaladık. Bu noktada siz değerli tasarımcılarımızın ilgisini her zaman diri tutmanız, heyecanımızı bizlerle birlikte paylaşmanız çok kıymetli” dedi .

Gizia Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kutlu

Davete Hakan Yıldırım, Özgür Masur, Ayşe Ege, Ece Ege, Nihan Peker, Mehtap Elaidi, Dilek Hanif, Elvan Tığlıoğlu, Zeynep Tosun, Evren Kayar, Gökay Gündoğdu, Gül Ağış, Özlem Kaya, Şansım Adalı, Tuba Ergin, Begüm Bakkal, Mehmet Korkmaz, Duygu-Umut Boz, Meltem Özbek, Murat Aytulum, Selim Demir, Cem Başar, Esin Terzioğlu gibi sanat, cemiyet ve tasarım dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

Hakan Yıldırım

Evren Kayar

Zeynep Tosun

Begüm Bakkal

Gül Ağış

Dilek Hanif

Mehtap Elaidi

Özgür Masur-Ferhat Kazancı

Duygu-Umut Boz

Ece Ege

Gökay Gündoğdu

Elvan Tığlıoğlu

Tuba Ergin

Mehmet Korkmaz

Meltem Özbek

Nihan Peker

Neslişah Yılmaz

Selim Demir

Özlem Kaya

Şansım Adalı

Bununla ilgili ne düşünüyorsun?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR