Kadın rapçi Ayben’den yeni albüm: ‘Başkan’

Atıf Ülkü yönetmenliğindeki video klibi ile 1 haftada 1 milyon izleyiciye ulaşıp, başarılı bir geri dönüş yapan Ayben, albümünü tüm müzikseverlerle buluşturuyor.

Rap müziğin yıldız ismi Ceza, kardeşi Ayben’i “Başkan” albümünde de yalnız bırakmadı. Uzun bir zaman sonra bir arada oldukları “Fenomen” adlı şarkının altyapısı Ceza tarafından yapıldı. Kayıt, mix ve mastering işlemleri Buğra Kunt tarafından Studio BK’de yapılan albümün diğer altyapılarıysa Roka Beat, Da Poet ve Tanerman imzası taşıyor.

Ayben’in baskı ve şiddetle susturulan tüm kadınlara adadığı yeni albümü “Başkan” raflardaki yerini de aldı. 3 Kasım 2017 tarihinde yayımladığı  “Başkan” single’ı ve single’a çektiği video klip ile dinleyicisine ‘merhaba’ diyen rap müziğin başarılı ismi Ayben, Sony Music Türkiye ve Basemode Records ortaklığındaki yeni albümü “Başkan”ı sevenleriyle buluşturdu.

Bu albüme kitapdevrimi.com’dan ‘1 Kitap’ hediyesi ile birlikte ulaşabilirsiniz: http://kitapdevrimi.com/magaza/cd-dvd-plak/muzik/baskan-ayben/

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR