‘KitaptanSanattan.com’ yılın ilk ONLINE Sergisinin Konuğu ‘Gülhan’

KitaptanSanattan.com online galeride, 2019’un ilk sergisi Ressam Gühan’ın resimlerinden oluşuyor.

KitaptanSanattan.com, geçtiğimiz yıl başladığı online sergilerine devam ediyor. Ressam Nermin HAN‘BirGrupİnsan’ platformu sanatçıları, Ressam Nihal Güres, Heykeltraş-Ressam Zeynep Güldoğdu ve Fotoğraf sanatçısı Özlem Dikel ile büyük ilgi gören online sergiler, Veysel Deneç’in eserlerinden oluşan bir seçki ve en son İstanbul Barosu Çocuk Hakları Merkezi ve UPSD işbirliği ile gerçekleşen ‘hapishanedeki çocuklar atölye sergisi’ ile devam etmişti. KitaptanSanattan.com, yeni yıla Ressam Gülhan‘ın resimleriyle ‘merhaba’ diyor.

1983 yılından bu yana ürettiği tüm yapıtlarında düşünsel çıkış noktası olarak ‘evrenselliği’ ele alan sanatçı Gülhan, çalışmalarını İstanbul Büyükada’da sürdürüyor. Bugüne kadar pek çok kişisel sergi açan ve onlarca karma sergiye katılan sanatçı, resimlerinde 0’ı keşfeden Ali Harizmi‘den Çanakkale Savaşı‘na kadar pek çok evrensel, bilimsel, tarihsel ve toplumsal konuları kendine özgü tarzı ile işliyor.

Gülhan’ın eserlerini online galeri bölümümüzde izleyebilirsiniz. Siz de eserlerinizi online sergi ile binlerce kişiye ulaştırmak ve eş zamanlı satışa sunmak istiyorsanız iletisim@kitaptansanattan.com e-mail yolu ile ya da 0506 1554797 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Gühan’ın eserlerini atölyede görmek ve satın almak için:
0506 1554797
ve online alışveriş için:

http://kitapdevrimi.com/urun-kategori/ozel-hediyelik-urunler/resim-heykel/gulhan/

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR