Nasuh Mahruki 50.Yıl Fotoğraf Sergisi açıldı.

Dünyaca ünlü dağcımız Nasuh Mahruki, Emaar AVM Galeries Lafayette’de açılan sergisinde 50 yıllık yaşam serüvenini fotoğraflarla geleceğe taşıyor.

Nasuh Mahruki dünyaca ünlü bir dağcı olmanın yanında birçok doğa aktivitesini de yapıyor. Profesyonel bir fotoğrafçı olarak yaşam macerasını fotoğraflayıp, insanlara aktarıyor. Ayrıca yazdığı kitaplarla da yaşam deneyimlerini paylaşıyor.

Nasuh Mahruki doğayı seven, doğayı yaşayan ve doğadan aldığını insanlara aktaran bir kişi olarak fotoğraf sergileri ve yazdığı kitaplar ile bu deneyimlerini bugüne ve geleceğe taşıyor. 50. Yıl Fotoğraf Sergisinde 50 yıllık yaşamından elde ettiği deneyimleri belli sloganlarla izleyenlere aktarıyor. Serginin ana teması “Hayatınız en büyük maceranız olsun”.

Mahruki 50. yıl sergisi ile ilgili şunları söyledi:

Galeries Lafayette‘de açılışı yapılan sergiye Kartal Belediye başkanı Altınok Öz, Coşkun Aral, Türker Ertürk, Mustafa Mutlu, Bora Serdar, Ebru Ürün, Berke Hürcan, Cem Haydar Bektaş, Melih Çardak, Kadıköy ADD yönetimi, Savaş Karakaş, Ali Ustay, Şan Bingöl katılanlar konuklardı.

Fotoğraf sergisi 24 Ekim 2018 tarihine kadar Emaar AVM Galeries Lafayette’de açık olacak.

Haber-Fotoğraf-Röportaj: Nasuh Bektaş 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Comments