Serhat Alparslan, fantastik resimleriyle ‘KitaptanSanattan.com’ ONLINE sergimizde!

KitaptanSanattan.com online galeride sergiler tüm hızıyla devam ediyor. Bu kez galerimizde fantastik resimleriyle dikkat çeken ve instagramda da büyük bir hayran kitlesine ulaşan genç ressam Serhat Alparslan’ın eserleri yer alıyor.

KitaptanSanattan.com, geçtiğimiz yıl başladığı online sergilerine tüm hızla devam ediyor. Büyük ilgi gören online sergiler, genç sanatçı Serhat Alparslan‘ın eserlerinden oluşan bir seçki ile devam ediyor. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi son sınıf öğrencisi olan genç sanatçı, mitolojik bakış açısı fantastik dışavurumcu tarzıyla şimdiden dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Serhat Alparslan resimleri ve tarzını şöyle özetliyor: ‘Resimlerin genellikle hitap ettiği akım ‘Fantastik Dışavurum’dur. Resimler rüyalardan ve gerçek hayattan alıntıların karışımı olup tamamen düş olarak kalmayıp gidip görülecek yerleri çiziyorum.’

Serhat Alparslan’ın eserlerini online galeri bölümümüzden izleyebilirsiniz. Siz de eserlerinizi online sergi ile binlerce kişiye ulaştırmak ve eş zamanlı satışa sunmak istiyorsanız iletisim@kitaptansanattan.com e-mail yolu ile ya da 0506 1554797 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Serhat Alparslan’ı instagramda takip etmek için:
https://www.instagram.com/serhatalparslan/

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR