‘SANATA Bİ YER SERGİ’19’ AÇILDI!

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan genç sanatçı adaylarına ”Çünkü Sanat Alan İster” mottosuyla çeşitli mekanlar, festivaller ve sergilerde çalışmalarını sergileme imkanı sunan sosyal sorumluluk platformu Sanata Bi Yer’in “Sanata Bi Yer’19” başlıklı 3.karma sergisi, 12 Haziran Çarşamba akşamı Yapı Kredi bomontiada’daki Leica Galeri İstanbul’da sanat, televizyon ve cemiyet hayatının seçkin isimlerinin bir araya geldiği bir davet ile ile açıldı.

Sanata Bi Yer platformu, bilinen sergilemelerin çok ötesine geçerek çalışmalarını doğru yerde, doğru kişiler ile buluşturmak isteyen genç sanatçı adaylarının çalışmalarının görünür ve ulaşılabilir olmasının yolunu açmaya devam ediyor.

Bahar Erbengi, Nafiz Karadere

Sanata Bi Yer Platformu’nun 3. karma sergisinin açılış daveti geçtiğimiz akşam Yapı Kredi bomontiada’daki Leica Galeri İstanbul’da gerçekleşti. Sanata Bi Yer Sergi’19‘un sanatseverlere ilham veren açılış davetine sanat, televizyon ve cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı.

Sanata Bi Yer platformu ‘‘Sanata Bi Yer Sergi’19”, sanat eğitimine devam etmekte olan platform üyesi öğrencilerin heykel, fotoğraf, baskı-edisyon, yerleştirme gibi farklı disiplinlerde üretilen çalışmalarına yer verdiği 3.karma sergisi ”Sanata Bi Yer Sergi’19” 13 Haziran- 19 Ağustos tarihleri arasında Yapı Kredi bomontiada’daki Leica Galeri İstanbul’da görülebilecek. Sanata Bi Yer platformu, seçici kurulu tarafından titizlikle bir araya getirilen çalışmalar farklı temaların etrafında şekilleniyor ve sanatseverlere ilham vermeye devam ediyor.

Sanata Bi Yer Sergi’19, 13 Haziran- 19 Ağustos 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi bomontiada Leica Galeri İstanbul‘da görülebilir.

Bununla ilgili ne düşünüyorsun?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR