Şiir Tutkunlarından ‘Şiirin Seyri’ Sergisi

Haydar Ergülen ve Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi’nin katkılarıyla, Ayça Erdura’nın koordinatörlüğünde düzenlenen etkinlikte, Ayşecan Kurtay kreatörlük, Tolga Kılıç ise art direktörlük görevlerini üstlendiler.

‘Şiirin Seyri’ başlıklı şiir sergisi, Kozyatağı Kültür Merkezi‘nde yapılan açılış programı ile şiir tutkunlarına kapılarını açtı. Şiirin yaşam olduğundan yola çıkan şiir tutkunları, şiiri yaratıcı sunumlarla sergiliyorlar. Sergi açılışında Haydar Ergülen ve Yeşim Cimcöz birer konuşma yaptılar.

Açılış programında unutulmaz sesler Ersan Erdura, Bilgen Bengü ve Coşkun Demir sahne aldı ve şarkıları ile duygusal anlar yaşattılar. Yine unutulmaz seslerden Melike Demirağ da açılış programında dostlarını yalnız bırakmadı.

Haydar Ergülen, Murat Köz, Orhan Alkaya ve Tuğrul Tanyol konuşmacı olarak yer aldıkları panelde şiir üzerine söyleşiler yapıldı. Panel ile program tamamlandı.

Şiirin Seyri Şiir Sergisi, 31 Aralık 2018 tarihine kadar Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi’nde çeşitli gün ve saatlerde atölye çalışmaları ile sürecek.

Haber-Fotoğraflar: Nasuh Bektaş

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Comments