SANATTAN

28. ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları

Bu yıl 28.si gerçekleşecek ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları’nın programı belli oldu. Temmuz ve Ağustos aylarında İstanbullularla buluşacak etkinliklerin biletleri satışa çıktı.

Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenecek etkinlikler 11 Temmuz’da Fazıl Say ve Genç Yetenekler konseri ile başlayacak. 17 Ağustos’a kadar devam edecek etkinliklerde Nils Petter Molvær, Gaye Su Akyol, Yeni Türkü, Candan Erçetin-Kardeş Türküler, Levent Yüksel, Şevval Sam-Kurtalan Ekspres, Cahit Berkay-Anadolu Senfoni Orkestrası sahneye çıkacak.

Sinemaseverler bu yıl da açıkhava nostaljisini ENKA ile yaşayacak. Leonardo Di Caprio’ya ilk Oscar ödülünü kazandıran Diriliş (The Revenant) başta olmak üzere Casuslar Köprüsü (Bridge Of Spies), Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor (Star Wars: Force Awakens), Ölüm Emri (Eye in the Sky), Brooklyn, X-Men: Kıyamet (X-Men: Apocalypse), Nefret Sekizlisi (The Hateful Eight), Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act), Kral İçin Hologram (A Hologram for the King) ve Carol filmleri ENKA perdesinde 10 TL’ye izlenebilir.

Biletler için:
http://www.biletix.com/etkinlik-grup/114813575/ISTANBUL/tr

(Kaynak: Yeni Hayat)

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı