ETKİNLİKLER

ArtInternatIonal Sanat Fuarı

Türkiye’den 12 önemli galeriyi bir araya getiren ArtInternational’da önde gelen sanatçıların eserlerinin yanında Nil Yalter’in daha önce Türkiye’de sergilenmemiş eserleri de yer alacak.

Türkiye’den 12 önemli galeriyi bir araya getiren ArtInternational Sanat Fuarı 4-6 Eylül tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. ArtInternational Mehmet Güleryüz, Azade Köker, Selma Gürbüz, Eribç Seymen gibi Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının eserlerini ilk kez sanatseverlerle buluşturacak. Fuarda Nil Yalter’in yurt dışında büyük ses getirmiş olan işleri de sergilenecek. ArtInternational Sanat Fuarı, Türkiye ’den artSümer, Dirimart, Galerist, Galeri Nev, Galeri Zilberman, Pi Artworks, Pilot, Rampa, Sanatorium ve x-ist gibi geçen yıl da katılmış galerilerin yanı sıra bu yıl Öktem&Aykut ve The Empire Project gibi yeni galerilere de ev sahipliği yapacak.

resim

Nil Yalter’in işleri ilk kez sergilecek.

Fuarda Fransız feminist sanat akımının 70’lerdeki öncü temsilcilerinden biri olan Nil Yalter’in daha önce yurtdışındaki fuarlarda büyük ilgi görmüş işleri Türkiye’de ilk kez ArtInternational’da Galerist standında izlenebilecek.

Biletler satışa çıktı

ArtInternational, 5 ve 6 Eylül tarihlerinde 12:00 – 20:00 saatleri arasında ziyaretlere açık olacak. 31 Ağustos’a dek Biletix’ten % 30 indirimli alınabilecek fuar biletleri günlük tam 30 TL, 2 günlük tam 45 TL, 3 günlük öğrenci 15 TL olarak satışa sunuldu.

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı