Genel

Astrazeneca Türkiye Çalışanları “Yaşam Boyu Öğrenim” Kapsamında Ünlülerle Buluştu

AstraZeneca Gelişim Kampanyası Haftası‘nda, Prof. Dr. Daron Acemoğlu, Prof. Dr. Selçuk Şirin, Psikolog Acar Baltaş, Demet Akbağ, Mert Fırat, Bünyamin Sürmeli, Fatih Türkmenoğlu, Özlem Denizmen gibi isimleri ağırladı

Yaşam Boyu Öğrenim” bakış açısı kapsamında aralarında Prof. Dr. Daron Acemoğlu, Prof. Dr. Selçuk Şirin, Psikolog Acar Baltaş, Demet Akbağ, Mert Fırat, Bünyamin Sürmeli, Fatih Türkmenoğlu, Özlem Denizmen‘in de bulunduğu eğitim, ekonomi, sanat ve bilim dünyasının önemli isimleri deneyimlerini AstraZeneca Türkiye çalışanları ile online platformda paylaştı.

Çalışanlarının gelişimini İnsan Kaynakları yaklaşımının temeline alan ve “Yaşam Boyu Öğrenim” bakış açısını merkezde tutan AstraZeneca Türkiye, 2015 yılından bu yana senelik bazda gerçekleştirdiği “Gelişim Kampanyası” etkinliklerini bu yıl COVID-19 pandemisi sebebi ile online platformda düzenlendi.

AstraZeneca Türkiye çalışanları bir hafta boyunca aralarında oyuncular Demet Akbağ ve Mert Fırat, Ekonomist Prof. Dr. Daron Acemoğlu, Prof. Dr. Selçuk Şirin, gazeteci ve yazar Fatih Türkmenoğlu gibi isimlerin de bulunduğu uzmanlardan iletişim becerilerinden liderliğe ve yeni normal yaşam düzeninden sosyal yatırımlara kadar geniş yelpazedeki konularda ilham veren konuşmalar dinlediler. Bu yıl “Yaşam Boyu Öğrenim” teması altında düzenlenen etkinliklerde şu isimler konuşmacı olarak yer aldı:

Gazeteci & Yapımcı ve Yazar Fatih Türkmenoğlu – “Pozitif İletişim”

Oyuncu Demet Akbağ – “Öğrenmeyi Öğrenmek”

Psikolog Acar Baltaş – “Belirsizlik Dönemlerinde Stratejik Liderlik”

Oyuncu Mert Fırat – “Hayata Anlam Katarak Büyümek”

CNN Türk Hava Durumu Editörü Bünyamin Sürmeli – “İklim Değişimi ve Salgınlar ile Yeni Dünya Düzeni”

Ekonomist Daron Acemoğlu – “COVID-19 Sürecinin Türkiye ve Dünya Ekonomisine Etkileri”

Finansal Okuryazarlık Öncüsü Para Durumu & Moneye Başkanı Özlem Denizmen – “Zor Zamanlarda Bütçesini Yöneten Hayatını Yönetir”

Araştırmacı Prof. Dr. Selçuk Şirin – “Değişen Dünya Değişen İnsan”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı