KİTAP

Berfin Bahar Dergisi ‘250. Sayı’sı Piramid Sanat’ta kutlandı!

1995 Şubat ayında yayın hayatına başlayan Aylık Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi Berfin Bahar’ın, 23. yılında Aralık 2018’de çıkarttığı 250. sayısı, Piramid Sanat’ta okurları ile birlikte kutlandı.

Aylık Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi Berfin Bahar, dergi yayıncılığında zor bir işi başararak 2018’in Aralık ayında 250. sayıya ulaştı. Toplumcu aydınlanmacı bir çizgide güncel edebiyat ve sanat incelemelerine, anlatılarına yer veren derginin bu başarısı Piramid Sanat‘ta okurları, yazarları ve sanat camiasının önemli isimleri ile birlikte kutlandı.

Piramid Sanat ev sahipliğinde gerçekleşen kutlamada ev sahibi olarak konuşan Bedri Baykam, yayıncılık dünyasında ve hem baskı düzeninin olduğu hem de ekonomik sıkıntıların yaşandığı bir süreçte bir kültür sanat ve edebiyat dergisinin devlet ya da holding desteği almadan yayın hayatına devam edebilmesinin büyük başarı olduğunu vurguladı ve bu başarının kutlamasına ev sahipliği yapmaktan onur duyduklarını belirtti.

Berfin Bahar Dergisi Genel Yayın Yönetmeni İsmet Arslan da konuşmasında 23 yıl önce toplumcu ve aydınlanmacı bir çizgide ülkenin geleceğine katkı koymak adına yola çıktıklarını belirtirken, derginin bugünlere gelmesinde katkısı olan yazarlarına, okurlarına teşekkür etti ve ilk günkü inançla aynı çizgide yayınlarına devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Okurların, yazarların ve konukların tebrik konuşmalarıyla devam eden kutlama, birlik ve destek mesajlarıyla son buldu.

KitaptanSanattan.com ekibi olarak Berfin Bahar Dergisi‘ne nice yıllar ve sayılar diliyoruz.

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı