MÜZİKSANATTAN

BESTE AÇAR, ”HAYDİ” ŞARKISINI KÜÇÜK HAYALLER FESTİVALİ’NE ARMAĞAN ETTİ

Pop müziğin duayen ismi Kayahan'ın kızı Beste Açar, oğlu Rüzgar Haravon ile ilk kez Küçük Hayaller Festivali'nde sahne alacak.

Bu yıl 06-07 Haziran tarihlerinde Adenpark Göktürk’te ikincisi gerçekleşecek olan 2. Küçük Hayaller Festivali’nde birçok müzik grubunun yanı sıra Beste Açar ve oğlu Rüzgar Haravon da sahne alacak. Festivalin ilkinde de destekçi olan Beste Açar ve oğlu Rüzgar sağlık nedenleriyle sahne performansını yapamamıştı.

Doğanın içinde çocukların hayal dünyalarının kapılarını doğanın gücü ile birleştirecek olan Küçük Hayaller Festivali’nin ilk gününde Beste Açar, oğlu Rüzgar Haravon ile Kayahan’ın sevilen şarkılarıyla beraber sözleri kendisine ait olan çocuk şarkılarını seslendirecekler. Beste Açar sözü kendisi ve babası Kayahan’a ait olan Haydi adlı parçayı, Küçük Hayaller Festivali’ne jingle müziği olarak armağan etmişti.

Hayalperest Çocukların Festivali

Çocukların hayal güçlerini geliştirmeyi amaçlayan festivalde çocuklar, oyun alanlarında eğlencenin sınırlarını aşarken festivalin etkinlik programında yer alan nitelikli atölyeler ile sanatsal yeteneklerini ve el işi becerilerini geliştirecek. Hayallerindeki mesleği keşfedebilecekleri etkinliklerin de yer alacağı festivalde atölyelerin dışında sahne şovları ve canlı performanslarıyla birlikte çocukların doğa yaşamını deneyimleyeceği etkinlikler gerçekleşecek.

Doğanın içinde çocukların hayal dünyalarının kapılarını doğanın gücü ile birleştirecek olan #cocukdogadaguzel mottosu ile 2. Küçük Hayaller Festivali’nde ebeveynler içinse çocuk gelişimine yönelik uzmanların gerçekleştireceği söyleşiler yer alacak.

6-7 Haziran 2020 tarihlerinde Adenpark Göktürk’te gerçekleşecek festivalin biletleri ise Biletix’te.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı