KİTAP

Boş Zaman Asla Boşa Geçirilmemelidir

Ange Yayınları’ndan çıkan “Boş Zaman Yönetimi” adlı kitap, Doç. Dr. Muzaffer Ertürk ve Dr. Öğretim Üyesi İbrahim Bora Oran tarafından kaleme alındı.

Günümüzün hızla değişen ve yoğun tempolu yaşamında, boş zamanı etkili bir şekilde kullanmak her zamankinden daha önemli. “Boş Zaman Yönetimi”, okurlara boş zamanlarını daha verimli bir şekilde değerlendirmenin yollarını sunuyor.

Yazarlar Doç. Dr. Muzaffer Ertürk ve Dr. Öğretim Üyesi İbrahim Bora Oran kitapta pratik ipuçları, stratejiler ve motivasyon sağlayan örneklerle dolu bir rehber sunuyorlar. Okurlar, zamanlarını nasıl daha iyi organize edebileceklerini, hedeflerine nasıl daha etkili bir şekilde ulaşabileceklerini ve hayatlarında dengeyi nasıl sağlayabileceklerini öğrenecekler.

Kitap, sadece bireysel yaşamı değil, aynı zamanda iş hayatını da ele alıyor. Profesyonel yaşamda zamanı etkili bir şekilde yönetmenin önemi vurgularken iş performansını artırmak için kullanılacak stratejiler sunuyor.

“Boş Zaman Yönetimi”, her seviyeden okura hitap eden geniş kapsamlı bir kaynak. Zamanını daha iyi kullanmak, daha fazla başarı elde etmek ve daha tatmin edici bir yaşam sürmek isteyen herkes için ilham verici bir rehber aynı zamanda.

Boş Zaman Asla Boşa Geçirilmemelidir
Bu kitaba buradan ulaşabilirsiniz: https://www.angekitap.com/urun/bos-zaman-yonetimi-doc-dr-muzaffer-erturk-dr-ogretim-uyesi-ibrahim-bora-oran/

‘Yapamam’ı ‘Yapacağım’ İle Değiştirin – Etingü Dönmez Durgun yazdı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu