SANATTAN

Bozcaada’da Ata Demirer İzdihamı

Bozcaada Kitap Fuarı, ünlü komedyen ve sanatçı Ata Demirer’in imza gününde tıklım tıklım doldu. Hayranları, Demirer’in imza gününe yoğun ilgi gösterdi.

Ünlü komedyen Ata Demirer, “Alaturka” adlı albümünün imza gününde Bozcaadalılar ve adaya tatile gelen hayranlarıyla buluştu. Bozcaada Kitap Fuarı’nda düzenlenen imza gününde adeta izdiham yaşanırken, sevenleri Ata Demirer’le fotoğraf çektirmek için yarıştı. Albüm imzalatanlar arasında İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Erbil Terbıyık ve İlçe Emniyet Amiri Mustafa Yaşar da vardı. İki kurum amiri, uzun yıllardır Bozcaada’da yaşayan ve adaya önemli katkılar sağlayan ünlü komedyen Ata Demirer’in imza gününe katılarak albüm imzalattılar.

 “HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM”

Ünlü komedyen Ata Demirer’in “hayalimi gerçekleştirdim” dediği Alaturka albümünün de yer aldığı eserleri için düzenlediği imza gününe yüzlerce hayranı katıldı. Demirer ayrıca Eyvah Eyvah filmlerini ve Tek Kişilik Dev Kadro adındaki stand up gösterisinin bulunduğu albümleri de imzaladı.

Demirer’in Alaturka albümünde “Peşrev-Osman Bey”, “Böyle Mi Esecekti”, “Hayat Budur”, “Değmen Benim”, “Dürüyemin Güğümleri”, “Enginde Yavaş Yavaş” gibi birçok parça bulunuyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı