SANATTAN

Bu Kez Yönetmen Türkan Şoray!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Yeşilçam’ın Sultan’ı Türkan Şoray’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Uzaklarda Arama’ filmi 27 Kasım’da vizyona girecek.

Yönetmenliğini Yeşilçam’ın Sultan’ı olarak bilinen ünlü oyuncu Türkan Şoray’ın üstlendiği ‘Uzaklarda Arama’ filminin çekimleri Muğla’da 8 haftada gerçekleştirildi. Sultan’ın 5. filmi olan yapımın senaryosunda ise Onur Ünlü’nün imzası var. Yapımcılığını ise Yağmur Ünal üstleniyor.

Uzaklarda AramaTürkiye’de yaşanmış gerçek bir hikayeden esinlenen film, şehir merkezindeki pavyonun yakınlardaki küçük bir kasabaya taşınma emrinin çıkmasıyla başlayan olaylar zincirini mizahi bir dille ele alıyor. Bu karmaşık ortam içinde kasabalının da şahit olacağı tutkulu, imkansız bir aşk yaşanır. Birbirinden çok farklı insanların dünyalarının kesişmesinden doğan trajikomik bu hikaye anlatılıyor.

Türkan Şoray´ın yönetmenliğini yaptığı ´Uzaklarda Arama´filminin oyuncu kadrosunda Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Kaan Urgancıoğlu, Serkan Şenalp, Sevda Erginci, Ekin Türkmen, Elif Atakan, Pınar Göktaş, Fatih Al, Sema Keçik, Goncagül Sunar, Turgay Aydın ve Doğa Konakoğlu gibi birbirinden ünlü isimler rol alıyor.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video title=”‘Uzaklarda Arama’ Fragman” link=”https://www.youtube.com/watch?v=XZ28x0eTqrk”][/vc_column][/vc_row]

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı