ETKİNLİKLER

“Oktoberfest İstanbul hosted by The Populist”

OKTOBERFEST HEYECANI BAŞLADI

Ekim ayının heyecanla beklenen festivali “Oktoberfest İstanbul hosted by The Populist” bu yıl 3-6 Ekim tarihleri arasında Yapı Kredi bomontiada’da!

İlk olarak Almanya’da doğan ve zamanla dünyanın dört bir yanından gelen müzikseverlerin de katıldığı en popüler festivallerin başında gelen Oktoberfest, İstanbul’da 4.kez Yapı Kredi bomontiada’da kutlanacak.

Her yıl olduğu gibi birbirinden eğlenceli aktivitelere, ilgi çekici atölyelere ve müzik performanslarına ev sahipliği yapacak olan Oktoberfest İstanbul bu sene 3-6 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Festivale özel menüsü ve craft lezzetleriyle The Populist, %100 festival coşkusunu misafirlerine yaşatacak.

THE POPULIST (Yapı Kredi bomontiada)
Birahane Sokak No:1/D Tel:0212 296 20 34

The Populist Hakkında

Yapı Kredi bomontiada’da kapılarını açan, biradan yemeğe, müzikten özel etkinliklere şehrin tüm craft tatlarını barındıran The Populist, kalıpları yıkan konsepti ve mekân tasarımıyla şehrin eğlence ihtiyaçlarına farklı seçenekler sunuyor. Özenle seçilmiş taze bira çeşitleri, alışılmışın dışında tasarlanmış özel dekorasyonu ve zengin menüsü ile The Populist farklılığını ortaya koyuyor.

Etiketler

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı