ETKİNLİKLER

Galeri Binyıl HAMAM ARTS HUB Güncel Sanat Sergisi – ‘Organik Denemeler’

Galeri Binyıl 8 Kasım’da Hamam Arts Hub’da açacağı ‘Organik Denemeler’ başlıklı ikinci sergisinde Dünyada var olan tüm organizmalar ile birlikte evrilen yeni yaşam şekline odaklanıyor.

Galeri Binyıl, HAMAM ARTS HUB işbirliği ile 8 Kasım’da çağdaş ve güncel organik besin kaynakları, doğal oluşumlar ile ilgili çağdaş ve kavramsal eserlerden oluşan ‘Organik Denemeler’ başlıklı bir sergi düzenliyor. Serginin küratörü İlknur Şanal, bu tarihi binada oluşturacağı ikinci sergisinde de mekanın organik formundan etkilenerek konsepti belirledi.

Galeri Binyıl, ‘Organik denemeler’ sergisi içinde yapacağı kültür ve sanat etkinliklerinin her birinin tarihsel – etnik – dijital süreç içerisinde organik denemeler olduğunu belirtiyor.

Sergi, 8 Kasım – 9 Aralık 2018 tarihleri arasında Hamam Arts Hub, Kuruçeşme’de gezilebilir.

Galeri Binyıl ‘Organik Denemeler’ Güncel Sanat Sergisi, ARTİST 2018/28. İstanbul Sanat Fuarı’na Paralel Olarak Düzenlenmektedir.

Hamam Arts Hub
Kuruçeşme cad. No:41 Beşiktaş-İstanbul

Giriş ücretsizdir.

Sergiye katılan sanatçılar:
Yasemen Latife Ayvaz, Ertan Altun,  Seyit Mehmet Buçukoğlu, Kemal Can, Neşe Çoğal, Kürşat Fehmi Gökçe, İbrahim Göksungur, Şükrü Karakuş, Dinçer Güngörür,  Şela Mistriel, Çetin Özer, İlkay Öztürk, Çetin Pireci, Deniz Pireci, Hüseyin Rüstemoğlu, Esen Öztaş

Etiketler

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı