Genel

JBL Kablosuz Kulaklık Modelleri

Jbl kablosuz kulaklık, kulak içi ve kulak üstü olmak üzere iki formda bulunan kulaklık çeşitlerinden olup pure bass özeliğine sahiptir. Yani yüksek sesleri tek bir noktadan ziyade dağıtarak kulağa yayar bu da dinleme zevkini arttırır.

Ses kalitesi, yalıtım ve jbl pure bass özelliğinden dolayı oldukça kullanışlı ürünlerdir. İyi jbl sürücüleri ile kaliteli ses iletimi sağlar. Jbl Kablosuz kulaklık rahatlığını hemen her yerde belli eder. Üstünüzde fazlalık hissi yaratmaz ve kabloların karışma derdini ortadan kaldırır. Bluetooth özelliği sayesinde telefon ya da tabletiniz cebinizde veya çantanızda iken müzikleri dinlemeye devam edebilirsiniz. Telefon görüşmelerini de kolaylıkla sağlar.  Üstelik farklı formları ve çeşitli renkleri ile önünüze bir çok seçenek çıkarır.

Jbl Kablosuz Kulaklık Bağlantı Özellikleri

Güçlü bluetooth özelliği ses akışını kesmeden kullanım olanağı tanır ve dâhili anten ile uyumlu desteği sayesinde kablosuz bağlantı sağlar. Bluetooth frekansı ve iletim modülasyonu oldukça hızlıdır.
Jbl kablosuz kulaklık tercih eden birine 16 saatlik kullanım sağlar. 16 saatlik pil kapasitesinin 4 saati şarj  alma süresidir. 12 saat sonunda şarj edilebilmesi için usb bağlantı girişi vardır. 4 saatlik bir bekleyişten sonra kullanıma tekrardan hazırdır. Ürünlerin 2 yıl garantisi vardır. Eğer birçok avantajı olan bu ürünü incelemek ya da satın almak istiyorsanız altta duran linki kullanabilirsiniz. https://www.desibela.com/kablosuz-jbl-kulakliklar adresinden temin edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı