Genel

Kadın Pantolon Modelleri

Tüm kombin ve tarzlara yakışarak ortalığa güzel görünümler çıkmasına olanak sunan kadın pantolon modelleri, gün boyu sizlerle olabilecek en rahat parçalardır. Kot kumaştan, klasik kumaştan, pamuklu kumaştan, keten kumaştan ve özellikle de yaz aylarına uygun şifon kumaştan elde edilen yüzlerce pantolon modeli mevcuttur. Şeritli modeller, yırtık paçalı ve yırtık dizli modeller, beli kemerli modeller, klasik ve spor modeller her geçen gün farklı renk ve beden seçenekleri ile sizlerle olmaya devam ediyor.

Çizgili Kadın Pantolon Modelleri

Son modern modaya damgasını vuran çizgili kadın pantolon modelleri, daha fazla beğenilen modeller içerisinde yer almaya hızla devam ediyor. Bilek boyda biten bu modeller boyfriend jeans olarak adlandırılıyor ve pek çok kadının tarzını da en iyi şekilde tamamlamasına yardımcı oluyor.

Yüksek Bel Kadın Pantolon Modelleri

Artık neredeyse hiç alçak bel pantolon kalmadı. Yüksek bel kadın pantolon modelleri kısa kazak ve gömlekler ile harika bir uyum sağlıyor. https://www.quzu.com.tr/kadin-pantolon adresinde tüm modelleri kategori içerisinden bulabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı