ETKİNLİKLER

IMOGA Art Space Resim Sergisi – Sema Boyancı “Estetik & İçgüdü”

Sema Boyancı, 30. kişisel sergisi ile sanatseverlerle IMOGA Art Space çatısı altında buluşacak. 30’u aşkın özgün eserin sergileneceği “Estetik & İçgüdü” başlıklı sergi 05-26 Ocak 2019 tarihleri arasında izlenebilecek.

Ressam Sema Boyancı, “Estetik & İçgüdü” adlı sergisiyle 05-26 Ocak tarihleri arasında IMOGA Art Space’de sanatseverlerle buluşacak. Sanatçı uzun yıllar hayal ettiği serüvenini gerçeğe dönüştürürken, arka fonda tuval üzeri yağlıboya, önünde cam üzeri yağlıboya teknikleriyle farklı bir pencere aralıyor.

IMOGA Art Space
Kuzguncuk Mah. İcadiye Cad. No: 42/A
Üsküdar/İstanbul

Giriş ücretsizdir.

Sema Boyancı Kimdir?
1954 Bolu, Mengen’de doğdu. 1971 Bolu İlköğretmen okulunu bitirdi. 1974 İstanbul Atatürk Eğitim Enstitü’sünü bitirdi. 1992 G.Ü.M. Eğitim Fakülte’sinde Yüksek Lisansını tamamladı. 2002 Datça’ya yerleşti. Halen Datça’daki atölyesinde çelışmalarını sürdürmektedir

IMOGA ART Space Hakkında
IMOGA Art Space, İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi’nin sanat birikiminden beslenmekle birlikte bu dev koleksiyona ve yılların tecrübe birikimine yeni bir açılım sağlayacak biçimde farklı teknik üretimlere ve farklı çağdaş sanat alanlarına da olanak açan bir anlayış ile kuruldu. İlk adımını IMOGA Müzesinin açılışını takiben IMOGA Art Gallery konsepti altında 2004 yılında Nişantaşı’nda açan yapı, ardından Kızıltoprak’da 2015 yılında yenilenerek faaliyetine devam etti. 2017 yılından itibaren ise Kuzguncuk’daki geniş imkanlı, iki katlı mekanında sanat severlere hizmet vermeyi sürdürüyor.

Başa dön tuşu