SANATTANSİNEMA

‘Kendi Yolumda’ Filmi Vizyona Girdi

Ali Kobanbay’ın senaryosunu yazdığı, Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği “Kendi Yolumda” filmi yapılan gala gösterimi ile vizyona girdi.  

Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz’un başrolünü oynadığı filmde, Gökçe Bahadır, Okan Çabalar, Tuncer Salman, Tamer Levent, Suzan Aksoy, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Muhammed Cangören, Özkan Kayalp ve Hakan Özoğuz yer alıyor.

Filmin galasına, Cem Yılmaz, Pınar Altuğ, Yağmur Atacan, Beren Saat, Kenan Doğulu, Akasya Asıltürkmen, Erkan Kolçak, Can Bonomo, Didem Balçın, Derya Alabora, Oğuz Çetin katılanlar arasındaydı.

Solist olan Gökhan Özoğuz’un başrolünü oynadığı film bir müzik yolculuğundan yola çıkıp, bir çok toplumsal konuya dokunuyor. Film, izleyenleri hem eğlendirecek hem duygulandıracak, en önemlisi güzel mesajları ile izleyenlere güzel duygular iletecek.

Filmin Konusu

Adana’ya giden Gökhan Özoğuz, burada gittiği tamircide çırak olan Ömer Ali ile tanışır. Ömer Ali de müzik sevdasıyla yanıp tutuşan ve besteler yapan biridir. Yaptığı çalışmayı Gökhan Özoğuz’a gösterir ve ondan bu işin peşini bırakmaması gerektiği öğüdünü alır. Ömer Ali’nin “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusu, Gökhan’ın bilinçaltına kazınacaktır. Arabasının tamir olmasını beklerken uykuya dalan Gökhan, rüyasında tam olarak bu sorunun etkilerini görür. Gökhan artık Adana’da bir tamirci çırağıdır…

Haber – Fotoğraf: Nasuh Bektaş  

Türkiye’de Madde Bağımlılarının Umudu: Bağımsızlık Köyü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu