KİTAP

Ölünce de Kırmızı Ruj Sürüyor musunuz?

Bir Ressamın Kaleminden
“Ölünce de Kırmızı Ruj Sürüyor musunuz?”
Daha önce hiç böyle bir roman okumadınız!

Bir bakımevinde başlayan ve bulutların üzerinde biten bu roman, acıklı bir yaşlılar dramı değil. Bu romanla, aşkın ve erotizmin kimi zaman büyüsüne kimi zaman esprisine kapılıyor sonra da şairlerin dizelerinde şahane aşk pastalarıyla sürüp gidiyorsunuz.

Aynı zamanda bir ressam olan yazar Nihal Güres buruk bir tadı harika bir içtenlikle karıştırıp sunuyor okura. Bir Diva’nın ardından nemlenen gözlerle de bırakmıyor sizi. Ta ki gezegenin ışıklaşan ruhlarından bir Diva, Zeus ile karşılaşana kadar…

Bu kitaba KitapDevrimi.com’dan ulaşabilirsiniz: http://kitapdevrimi.com/magaza/kitap/edebiyat/olunce-de-kirmizi-ruj-suruyor-musunuz-nihal-gures/

NİHAL GÜRES KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi Klasik Filoloji Bölümünden mezun olan Nihal Güres, yurtiçi ve yurtdışında pek çok sergilere katılmış ve sergiler düzenlemiştir. Atölye hocası Sabri Berkel’i eğlendirmek için yazdığı öyküler daha sonra kitap olarak basılmış ve çeşitli antolojilerde yayınlanmıştır.
Resim ve seramik çalışmalarının yanı sıra İFSAK Fotoğraf Derneği, Kalkedon Fotoğraf Kulübü, Güzel Sanatlar Derneği üyesi olarak sergi etkinliklerine devam etmektedir. Çeşitli dergi ve sanat sitelerinde yazı ve makaleleri yer almaktadır.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Sanatçılığında olduğu gibi yazarlığında da başarılı olacağına inandığım değerli biri.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı