KÖŞE YAZILARIOğuz Kemal Özkan

KitaptanSanattan.com’u nasıl kullanabilirsiniz? – Oğuz Kemal Özkan yazdı…

KitaptanSanattan.com olarak yayın hayatımıza başladığımız günden beri sizlere kitap ve sanat dünyasından objektif ve eleştirel haberler vermeye çalışıyoruz. 5. yılımızı geride bırakırken bir kültür-sanat platformu olarak yeniliklerle ve takipçilerimize faydalı olabilecek bölümlerle yayın hayatımıza devam ediyoruz. Bugüne kadar sanat çalıştayları, sergileri ve pek çok kitap-yazar-sanatçı tanıtım etkinlikleri yaptığımız ve yapmaya devam edeceğimiz gibi bundan sonra da interaktif bir yayın politikası ile sizlerle olmak istiyoruz.

İnteraktif olacak bölümlerimizden birisi “Bir Sanatçı Bir Eser” bölümümüz. Bu bölümümüzde sanatın bütün disiplinlerinde üretilmiş eserleri sanatseverlerle paylaşıyoruz. Ürettikleri eserlerin insanlığa olan mesajlarını, etkilerini, faydasını daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen sanatçılar, bu bölümümüzde seçtikleri bir eser ile birlikte yer alabilirler. Ayrıca bize gönderecekleri özgeçmişleri ile birlikte güncel sanat sözlüğümüze girebilecekler.

En yeni bölümümüz ise “Kariyer & İş İlanı” bölümümüz. Hem freelance hem ofis içi hem de kurs veren olarak kültür-sanat-tasarım alanlarında iş veren ve iş arayan olarak ilanlarınızı ücretsiz bir şekilde yayınlatabilirsiniz. Böylece pandemi sürecinde zorlaşan ve kısırlaşan bu alanda bir nebze de olsa bir nefes olacak ve umut verecek bir araca sahip olacaksınız. Ayrıca freelance ya da sanatçı olarak ürettiğiniz hem sanat hem tasarım ürünlerinizi mağazamızdan satışa çıkarabilirsiniz.

Pandemi sürecinde en çok yara alan sanat alanında dayanışmanın, paylaşımın en çok ihtiyaç duyulduğu şu günlerde proje tekliflerinize, öneri ve tavsiyelerinize her zaman açığız. Sizler de mail abonemiz olarak, whatsapp grubumuza katılarak en güncel kültür-sanat haberlerini takip edebilir ve bizlerle iletişim halinde kalabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olarak çok yakında hayata geçecek topluluk & forum bölümlerimize erişebilir ve tüm kitaplara yüzde 50’ye varan indirimler ile sahip olabilirsiniz.

Bu konularla ilgili iletisim@kitaptansanattan.com mailimizden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Bu karanlık dönemin sanatın gücü ile aşılacağının bilinci ve hep birlikte aydınlık günlere ulaşmak dileğiyle…

Oğuz Kemal Özkan

Etiketler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı