MÜZİKSANATTAN

Mabel Matiz’den Melike Şahin’e Düğün Hediyesi: Diva Yorgun

Aralıksız üretimine devam eden ve 2. albümünün hazırlıklarına başladığını müjdeleyen Melike Şahin, bu kez söz ve bestesi Mabel Matiz’e ait olan Diva Yorgun ile hayranlarının karşısında.

Mabel Matiz‘in Melike Şahin‘e düğün hediyesi olan “Diva Yorgun” iki farklı versiyonla dinleyiciyle buluştu. İlk versiyonda Yeşilçam gazinolarına göz kırpan nostaljik rüzgârlar eserken, ikinci versiyonda melankolik bir divanın hazin yakarışlarına kulak veriyoruz. İki versiyonun da düzenlemesi Zafer Tunç Resuloğlu‘na ait.

Diva Yorgun’un klibini ise Sinan Tuncay yönetti. Aksaray’da bir düğün salonunda çekilen klipte sanatçıya, aralarında yakın arkadaşlarının da bulunduğu 35 kişi eşlik etti. Videoda, Melike Şahin’i rengarenk, nostaljik ve ışıltılı bir gazinoda şarkı söylerken izliyoruz; aynı zamanda bir divanın kariyer yolculuğunu, sahnede devleşmeden önce geçtiği aşamaları  görüyoruz.

Kllipte Melike Şahin’in giydiği siyah elbise, Emel Sayın‘a ait. Ayrıca divayı izlemeye gelen seyirciler arasında sürpriz isimler de var.

Mabel Matiz, ‘Antidepresan’ı Anlattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu