ETKİNLİKLER

Mixer Aralık Ayı Programı – Atölyeler ve Konuşmalar

Mixer’de yeni yıl heyecanı!

Mixer, 2017’ye girerken sizi sanata daha yakın hissettirecek; sanatçılar, küratörler, sanat danışmanları, tasarımcılarla bir araya gelebileceğiniz atölye ve oturumlardan oluşan bir etkinlik serisi hazırladı.

Aralık ayı boyunca; Sami Aslan‘dan sanat eserleri ve onlar kadar değerli her şeyi yaşatmak için konservasyonun inceliklerini öğrenebilir, Tony Ventura‘nın koleksiyonerlik macerasını kendisinden ve onunla birebir çalışan Károly Aliotti‘den dinleme şansına erişebilir, Ari Alpert ile linol baskı yapabilir, Odun Design‘ın yaratıcısı Ezgi Köroğlu ile özgün tasarım için içinizdeki özgünlüğü ve özgürlüğü keşfedebilir, ayrıca çocuklarınız içinse Kıvılcım Harika Seydim ile atölyeler serisine katılabilirsiniz.

Etkinlik takvimine linkten ulaşabilirsiniz – mixerarts.com/etkinlik, detaylı bilgi ve sorularınız içinse [email protected] adresinden ya da 0212 243 54 43 no’lu telefondan iletişim kurabilirsiniz.

***
Gulumseyen Portreler-Kvlcm Harika Seydim-20161210-ig

Gülümseyen Portreler | Çocuk Atölyeleri

Eğitmen: Kıvılcım Harika Seydim
Tarih: 10 Aralık, Cumartesi
Saat: 11:00 – 12:30
Yaş Grubu: 7-12 yaş
Kontenjan: 15 kişi
Katılım ücreti: 50 TL + kdv

Çocuk atölyeleri Aralık ayınca her Cumartesi ve yarıyıl tatilinde de farklı başlıklar atında devam edecektir.
Ayrıntılı bilgi için Hazal Altun [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Bana Kendini Anlat-Ezgi Koroglu-20161210-ig

Bana Kendini Anlat | Özgün Tasarım Atölyesi

Chanel incilerle kendini tanımlamışken, van Gogh sarı paletini kullanmışken, Picasso kübist resimler yapmışken, sen kendini nasıl ifade ettiğini düşünüyorsun? Kendini sunabilmekte ne kadar özgürsün?

Eğitmen: Ezgi Köroğlu | Odun Design
Tarih: 10 Aralık, Cumartesi
Saat: 13:00 – 15:00
Kontenjan: 20 kişi
Katılım ücreti: 50 TL + kdv

Fotografn Pesinde-Karoly Aliotti-Tony Ventura-20161215-ig

Fotoğraf’ın Peşinde

Sanat Danışmanı Károly Aliotti ve Tony Ventura’nın yapacağı söyleşide bir koleksiyonerin fotoğrafın peşindeki arayışının hikayesine tanıklık edeceğiz. Bu konuşma kendi fotoğraf koleksiyonunuzu oluşturma yönünde atacağınız adımları gözünüzde canlandırabileceğiniz ve mevcut fotoğraf koleksiyonunuzu ne yönlerde geliştirebileceğiniz üzerine de size ilham verecek!

Konuşmacılar: Karoly Aliotti, Tony Ventura
Tarih: 15 Aralık 2016
Saat: 19:00 – 20:30

Etkinlik herkese açık ve ücretsiz gerçekleşecektir.

Happily Ever After-Sami Aslan-20161217-ig

Sonsuza Dek Mutlu | Konservasyon Atölyesi

Sanat eserleri ve onlar kadar değerli her şeyi yaşatmak için…
Kültüre dokunmak, tarihi hissetmek ve sanat eserlerini yarına taşımak… Çocukluğundan kalma bir fotoğrafı belki de bugüne kadar bin bir zahmetle edindiğiniz koleksiyonunuzdan bir eseri ya da aklınıza ne gelirse yanınızda getirin ve onu nasıl sonsuza dek koruyacaksınız size anlatalım!
Eğitmen: Sami Aslan
Tarih: 17 Aralık, Cumartesi
Saat: 13:00 – 14:30

Etkinlik herkese açık ve ücretsiz gerçekleşecektir.

Dans Yazm-Atolye-20161217

Var mısın?

Etkinlikte, Dans Yazım’ın vizyonu, özgün fikrinin çıkış noktası ve modellenişi ile beraber Dans Yazım’ın ortaya çıkışından bu yana programda yer almış katılımcıların deneyimleri paylaşılacak. Sanatçı, sanat kurumları ve izleyici arasındaki mesafeyi kapatmak üzere yola çıkan program, bu ihtiyaca cevaben hayata geçirdiği platform ve etkinlikler üzerine katılımcı ve organizatörlerin fikir, bilgi ve deneyim paylaşımı yapabileceği bir etkinlik sunuyoruz.

Konuşmacılar: Eleştirmenlerin Kendi Kendine Öğrenme Atölyesi & Dans Yazım
Tarih: 17 Aralık 2016
Saat: 15:00 – 18:00

Etkinlik herkese açık ve ücretsiz gerçekleşecektir.

Linol Bask-Ari Alpert-20161224-ig

Linol Baskı Atölyesi

Atölyemizde, basılacak görselin seçimi ve hazırlanması ile ilgili kısa bilgilendirmenin ardından, gravür sanatçısı Ari Alpert eşliğinde baskıya dair tüm süreç ve uygulamaları deneyimleyecek olan katılımcılarımız, kendileri ya da yaklaşan yeni yılda sevdiklerine hediye etmek için küçük ve edisyonlu birer seri üretme şansı yakalayacaklar!

Eğitmen: Ari Alpert
Tarih: 24 Aralık, Cumartesi
Saat: 13:00 – 16:00
Kontenjan: 20 kişi
Katılım ücreti: 90 TL + kdv

Kitap devrimi hayatt

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı