SANATTAN

Namıdiğer ‘Gaynotçu’ Ebubekir Öztürk Denen O….u!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]‘Kolpaçino’ filminde canlandırdığı ‘Ganyotçu’ karakteriyle tanınan Ebubekir Öztürk adlı oyuncunun İzmir Marşı’na küfrettiği görüntüleri ortaya çıktı.

Şafak Sezer’in sinema filmlerinde rol verdiği ve ‘Ganyotçu’ karakteriyle tanınan Ebubekir Öztürk’ün Türk Ordusunun İzmir’e girişini konu alan İzmir Marşı’na ağır küfürler ettiği videosu izleyenleri şoke etti.

Arkadaşlarıyla bir otomobilin içinde İzmir Marşı’na küfreden Öztürk’ün görüntüleri, izleyenlerin büyük tepkisini çekti.

Cumhurbaşkanlığı Sistemi için yapılan referandum öncesinde kayda alındığı anlaşılan videoda Ebubekir Öztürk ve arkadaşlarının, “İzmir’in dağlarının …… koyayım. Yaşa Recep Tayyip Erdoğan yaşa. Adın yazılacak referanduma” diye bağırdıkları görülüyor.

Bu sene Yunan takımlarıyla yaptığımız maçlarda da sıkça okunan ve Yunanlıların bile rahatsız olmadığı o marştan rahatsız olan Ebubekir Öztürk ve yanındaki şahısların o videosu:[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/EzW9qXjaz-M”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Not: Türk ordusunun Kurtuluş Savaşı sırasında İzmir’e girişini konu alan bir marş hakkında küfürlü dalga geçen birisi ile ilgili attığımız haber başlığını mazur göreceğinizi biliyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı