ETKİNLİKLERSERGİ

NOKS Art Space, ‘ONE Akaretler’ Sergisi’nde

NOKS Art Space, 7 bağımsız sanatçının eserleriyle ONE Akaretler: Bağımsız Sanatçılar için Açık Alan sergilerine katılıyor.
Beste Erener, Elif Öner & Evrim Kavcar, Elvan Ekren, Fatma Çiftçi, İnsel İnal ve Volkan Kızıltunç’un işlerinden oluşan sergi 20 Aralık 2021 ile 05 Ocak 2022 arasında Akaretler Sıra Evler’de izlenebilir.

ONE Akaretler: Bağımsız Sanatçılar için Açık Alan: Bağımsız olarak çalışan çağdaş sanatçılar için açık bir mekandır. Akaretler Sıra Evler’de gerçekleşecek olan etkinlik bağımsız sanatçıların multi disipliner üretimlerini, koleksiyonerler, küratörler, kültür ve sanat enstitüleri ve sanatseverler ile her sene belirli bir tema etrafında bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

NOKS Art Space, Elvan Ekren ve Volkan Kızıltunç tarafından 2017 yılında kurulmuş, Kadıköy, İstanbul’da yer alan ortak bir çalışma, üretim ve sergileme alanıdır. NOKS; sergi, atölye çalışmaları ve deneysel projelere ev sahipliği yapmaktadır. Bağımsız, kültürlerarası birlikteliklerin ve disiplinlerarası etkileşimin ön planda tutulduğu bir platform sunar. NOKS; sergi, konuşma ve atölye çalışmalarının yanı sıra uzun soluklu projeler gerçekleştirir. Sanatçılar arası kolektif üretim ve dayanışma yöntemleri üzerine odaklanarak sanat profesyonelleriyle iş birlikleri kurmayı amaçlar.

Sanatçılar: Beste Erener, Elif Öner & Evrim Kavcar, Elvan Ekren, Fatma Çiftçi, İnsel İnal, Volkan Kızıltunç

Ziyaret günleri ve saatleri:

Pazartesi ile cuma arası her gün saat 09:00- 21:00 arası ve cumartesi ve pazar günleri saat 10:00-21:00 saatleri arasında gezilebilecek olan etkinliğin açılışı:
20 Aralık saat: 18:00 -21:00 arasında gerçekleşecek.

Adres:
Akaretler Sıra Evler, No: 37-39, Akaretler, Beşiktaş, İstanbul

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı