Genel

OMM Shop Şimdi Her Yerde

OMM – Odunpazarı Modern Müze’nin sanat ve tasarımı buluşturan mağazası OMM Shop artık çevrimiçi! 

Müze koleksiyonundaki eserlerin reprodüksiyonlarına, OMM logosuyla hazırlanan ürünlere, özenle seçilmiş tasarım objeleri ve sanatçı iş birliklerinden doğan özel parçalara, OMM Shop’un yeni alışveriş sitesi ile her yerden ulaşılabilir. 

Yerel ve uluslararası sanatçı, tasarımcı ve zanaatkârları tüm dünya ile buluşturmayı hedefleyen OMM Shop seçkisiyle tanışmak ve çevrimiçi alışveriş deneyimi için ommshop.art adresi ziyaret edilebilir. 

OMM, OMM INN ve TASİGO Eskişehir dahil olmak üzere üç fiziksel mekana yayılan ve artık çevrimiçi olarak her yerden ulaşılabilen OMM Shop’tan elde edilen gelir müzenin eğitim programları için kullanılıyor ve Anadolu’da sanatı ve sanat eğitimini erişilebilir kılma amacını destekliyor. 

OMM Shop’ta Keşfedilecekler 

Dilara Fındıkoğlu’nun limitli edisyon parçaları, Şarküteri BigBaboli sanatçılarının eserlerini taşıyan ürünler, Day Studio’nun özel tasarım ev dekorasyon ürünleri, Unique Board’un limitli edisyon, 3B yazıcı ile basılmış sanatçı heykelleri, Esra Dandin’in eşsiz takıları, Kağıthane’nin yaratıcı kırtasiye ürünleri ve daha fazlası OMM Shop’ta bir araya geliyor. 

Unique Board ve Hannah Jewett gibi uluslararası markalarla Bilge Nur Saltık, Ali Bakova, Ulaş Uğur gibi yerel sanatçı ve tasarımcıları bünyesinde buluşturan OMM Shop’taki seçki, gücünü özgün perspektifinden alıyor. OMM Yayınları’nın kitapları, dekorasyon ve kırtasiye ürünleri, takılar ve sınırlı sayıda üretilmiş ürünler en heyecan verici ve fonksiyonel formlarıyla ziyaretçileriyle buluşuyor. Çevrimiçi mağazada aynı zamanda yeni yıl için özgün hediye seçenekleri bulunuyor. 

OMM üyeleri çevrimiçi OMM Shop alışverişlerinde indirim ayrıcalıklarından 7/24 faydalanabiliyor. OMM üyelik programları hakkında bilgi almak için: omm.art/tr/detay/uye-olun 

www.omm.art | ommshop.art | @ommxart | @ommxshop 

OMM Hakkında 

Dünyaca tanınan Japon mimarlık ofisi Kengo Kuma and Associates’ın (KKAA) imzasını taşıyan ve etkileyici tasarıma sahip 4,500 m²’lik müze alanıyla OMM, eğitim programları, seminerler, sanatçı buluşmaları, atölye çalışmaları ve dinamik sergi programıyla kültürel gelişimin artırılmasını ve gençlerin sanatsal birikiminin güçlenmesini hedefliyor. Polimeks Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve koleksiyoner Erol Tabanca tarafından Eskişehir’de kurulan ve 8 Eylül 2019 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açan OMM’da koleksiyon sergilerinin yanı sıra, farklı disiplinlerden çağdaş sanatın uluslararası isimleri evrensel bir bakışla süreli sergi programında yerini alıyor. 

OMM’da gerçekleşen güncel sergi, etkinlik ve eğitim programlarını takip etmek için www.omm.art adresini ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret saatleri, bilet fiyatları, rehberli turlar ve ulaşım hakkında detaylı bilgi için: omm.art/tr/ziyaret 

www.omm.art | ommshop.art | @ommxart | @ommxshop 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı