Genel

Robin Yayla’dan Yenilenebilir Enerji İçin 3 Dijital Eser

Türkiye’nin lider özel sektör elektrik üretim şirketi Enerjisa Üretim, yenilenebilir enerji ve sürdürülebilirlik konularına dikkat çekmek amacıyla, bu kez dijital bir çalışmaya imza attı.
Genç tasarımcı ve illüstratör Robin Yayla, Enerjisa Üretim için yenilenebilir enerji kaynaklarını yorumlayan 3 eserlik bir seri oluşturdu.

Türkiye’nin yerli ve yenilenebilir enerji hedefleri açısından stratejik öneme sahip olan rüzgâr enerjisine dikkat çekmek amacıyla, çeşitli platformlarda çok sayıda proje geliştiren Enerjisa Üretim, illüstratör ve tasarımcı Robin Yayla ile iş birliğine imza attı. Rüzgâr ve güneş enerjisinin sanatçı Robin Yayla’nın gözünden farklı bir dünyada sunulduğu 3 eserlik seride; rüzgar türbinlerini neşeyle oynayan çocuklara, papatyalara ve yunuslarla sörf yapan genç bir çocuğa dönüştürdü. Eserlerde, daha güzel bir gelecek için üretmeye devam edildiği mesajı vurgulandı.

Robin Yayla

DİJİTAL ÇALIŞMAYLA FARKINDALIK

Sürdürülebilirliğin ve tüm yatırımlarını gerçekleştirdiği yenilenebilir enerjinin önemini bu kez de dijital kanalda aktaran Enerjisa Üretimbu alandaki bilinç düzeyini ve farkındalığı artırmak hedefi doğrultusunda, dünyaca ünlü illüstratör Robin Yayla’nın eşsiz yaratıcılığı ile bir sanat çalışması ortaya koydu.

Robin Yayla

Toplam 3 seriden oluşan çalışmayı ayrıca incelemek için Enerjisa Üretim’in ve sanatçının Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.

Enerjisa Üretim Instagram: 
https://www.instagram.com/enerjisauretim/

Robin Yayla & Enerjisa Üretim Ortak Paylaşım: 
https://www.instagram.com/p/Clf23uQrC-X/

Bitkilerin Kanser Tedavisindeki Gücü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu