ETKİNLİKLER

Sanatçı Sait Günel ile Akrilik Seminer&Workshop Etkinliği

“Sanattan Yaşama” isimli geniş kapsamlı bu projenin eğitim seminer&workshopları; Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Sait Günel’in gerçekleştireceği canlı performansı ile tamamlanacak.

Ulusal ve uluslararası platformda çalışmaları ile tanınan Sanatçı Sait Günel, sanatseverlerle akrilik alanındaki bilgi ve tecrübelerini paylaşacaktır.

Sanatçı Sait Günel, akrilik sanatı ve proje hakkındaki düşüncelerini şu sözleri ile açıklamakta:

” Yaratma eyleminin, insanlığın varoluşundan beri en büyük eylemlerden biri olduğuna inanırım. Her tarihsel dönemde, yaratamayanların yarattıkları, “Yaşanası Cenneti”, ortaçağ karanlıklarına, çıkmaz sokaklara götürme çabaları hep olagelmiştir. Asla kalıcı olma şansı yoktur. Bundan dolayı, Yaratanların Yolculuğu’nun ışıklı aydınlık yarınlara ulaşacağına inancım tamdır. Bu inançla ÇYDD’nin çocuklara uzattığı ele sanatımla destek vermekten onur duyarım. “

Proje yöneticileri, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kadıköy Şubesi adına Güzin Gürsoy ile dernek üyesi Ressam Günsu Saraçoğlu ve Ressam Dilşad Atasoy “Sanattan Yaşama” Projesine ilişkin düşüncelerini şöyle aktarmaktadırlar.:

” Sanat ve çocuk ekseninde oluşan bir proje hayalimizi ÇYDD ile gerçekleştirme şansını bulduk. Bu proje kapsamında, alanlarında önde gelen sanatçılarımızı ve sanatseverleri aynı platformda bir araya getirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Nisan ayında Sanatçı Sait Günel’i (Akrilik) ile gerçekleştireceğimiz son seminer&workshop etkinliğimizi, 17-22 Mayıs ayında CKM Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek sergi ile sonlandıracağız.”

30 Nisan 2016 Cumartesi
Saat: 12.00-15.00 arası

ÇYDD Etkinlik İletişim Bilgileri:

Maya Birimi – Şehirkahya Sok. Meltem Apt. No.: 32 Ziverbey / Kadıköy – İstanbul

Tel.: 0530 606 06 42

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı