SANATTANTİYATRO

Yapımını Müjdat Gezen’in üstlendiği “Pera Müzikali” ‘perde’ dedi.

Müjdat Gezen’in yönetmenliğinde birbirinden ünlü isimlerin bulunduğu 110 kişilik kadro yoğun bir çalışmadan sonra davetli konukların önünde ilk oyunlarını sahnelediler.

Maslak TİM Show Center’da sahnelen Pera Müzikalin ilk gösterimine İlker Başbuğ, Metin Akpınar, Güner Civaoğlu, Celal Ülgen, Oya Başar, Behzat Uygur, Attila Dorsay, Atilla Atasoy, Barış Dinçel, Bihter Dinçel, Zerrin Arbaş, Anta Toros, Emel Göksu, Nevra Serezli, Özgür Özgülgün, Dilek Türker, Tiraje Başaran katılan konuklar arasındaydı.

Pera Müzikali, 3 Kasım 2019 saat 15.00’da TİM Show Center’da seyirci ile bulaşacak. Belli olan diğer programlar 17 Kasım 2019 ve 24 Kasım 2019 TİM Show Center’da.
Oyun Hakkında
Müjdat Gezen’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı “Pera Müzikali”nde başta Cüneyt Arkın olmak üzere; Melike Demirağ, Gönül Yazar, Kayhan Yıldızoğlu, Melihat Gülses, Sevcan Orhan, Cem Cücenoğlu, Fehmi Dalsaldı, Şebnem Schaefer, Barış Taşkın, Kıvanç Tiner, Yaşar Ayvacı, Seran Bilgi, Emre Özmen, Sude Albayrak, Cengiz Gezgin, Sonat Tokuç ve birçok isim yer alıyor.

Ayrıca müzikalin kadrosunda, Nejat Uygur’un torunu Nejat Uygur, Cüneyt Arkın’ın oğlu Kaan Polat Cüreklibatır ve Levent Kırca ile Oya Başar’ın kızı Ayşe Kırca da sahne alıyor.

Dekor tasarımda usta bir isim barış Dinçel yer alırken, müzik direktörlüğünü Seçil Akın yürütüyor. TİM Show Center’da provaları Müjdat Gezen yönetiminde yoğun şekilde süren müzikal Kasım ayında seyirci ile bulaşacak. Seyircisiyle TİM Show Center’da buluşacak olan müzikal, 1453’ten 2019’a İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki eğlence hayatını belgelerle, müzikle ve mizahla sahneye taşıyor.

Haber-Fotoğraf: Nasuh Bektaş
Etiketler

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı