ETKİNLİKLER

Şeli Art Project & Aslı Kutluay ‘ UltraMarine’

 ‘ UltraMarine’

ASLI KUTLUAY

28 Nisan-28 Ağustos 2016

Banyan Restaurant – Şeli Art Project işbirliğiyle

Aslı KUTLUAY’ın ‘UltraMarine başlıklı sergisi Banyan Restaurant‘ta ‘ART FOR THE SOUL’ projesi kapsamında Şeli Art Project işbirliğiyle sanatseverlerle buluşuyor.

1970 doğumlu Ankara’lı tasarımcı ve sanatçı Aslı Kutluay; sanatında hayal kurmanın en önemli yaratıcılık ve yaşama sevinci olduğunu vurgular. Kendi yetiştiği coğrafyanın çıkmazlarını ve zenginliklerini  gözlemler, buradaki içerikleri resim, heykel, tasarım ve düzenlemelerinde öyküleştirerek hayalperestliği izleyicilerine bir çözüm yolu olarak önerir.

Solo Sergilerinden bazılarını  CERMODERN, PlatformArmony, Galeri Artist LAB ve Kav –  Ankara; Armaggan, Galeri Eksen, Şeli Sanat ve İstanbul Tasarım Haftası –İstanbul; Artifact Galeri – New York ve  Artem Galeri – Bratislava‘da gerçekleştirmiştir.

Katıldığı grup sergilerinin bazıları: 

“With his feet resting heavily on clouds” Küratör Antonello Tolve, Michetti Müzesi, Pescara; “Opportunito Collettiva di Arte Contemporanea” & “Equilibri Armonici”  Küratör Marco Testa, Floransa; “Essence of All Things”Küratör Dores Sacquegna, PrimoPiano LivingGallery, Lecce;

“Flu Games Berlin” – Malzfabrik &”Infantellina Contemporary Berlin” Berlin

“Yaşam için Enerji” & “Bir” Armaggan  İstanbul.

“Viaduc des Arts PARIS” & “Dialogue East&North” Gallery Monteolivetto Paris & Nice ve”Je viens d’Anatolie…” Avrupa Konseyi  Sanat Kulübü Strasbourg

Contemporary Istanbul’a Kanada’lı  Arteria Gallery ve Chicago‘da Sofa Fonksiyonel Sanat Fuarı’na Armaggan ile katılmıştır.

Ödülleri arasında: Paris’te kazandığı “Pari Emballage”adlı fikirsel projesi bulunmaktadır.

Banyan

Ortaköy Salhanesi Sokak, Fescilizade Binası No:3/2

Ortaköy – İstanbul

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı