ETKİNLİKLER

Sergi |’Galiba Hepimiz Kaybolduk’

‘GALİBA HEPİMİZ KAYBOLDUK’
8-14 Aralık 2015
Kokteyl: 8 Aralık Salı 18.00-20.00

TBMM MİLLİ SARAYLAR BEYLERBEYİ SARAYI TÜNEL SANAT GALERİSİ- Şeli Art Project işbirliğiyle

Şeli Art Project’in görsel sanatlar alanında düzenlediği çağdaş sergiler izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Proje, izleyiciye çağdaş ile klasiğin kontrastını gözlemleme imkanı sunarken, farklı teknik ve üslupları kullanan sanatçıları tanıma fırsatı da yaratıyor. . Sanatçıların çok yönlülüğünü ve çeşitliliğini yansıtan karma sergide 28 isim bir araya geliyor.
Alışılagelmiş galeri, sanat mekanlarının dışında farklı bir anlayışla, mekana göre yenilikçi ve sıradışı sergiler açan Şeli Art Project, gündelik yaşamdaki monotonluğu ve stresi unutturuyor. Kentteki sanatseverlere, sanatın coşku, heyecan ve hazzını yaşatıyor.

Ayşe AKYÜZ,Gül ALPATA,Saim ALTUNCU,İrem ARCASOY, Özden ARKUN,Mahmut Kemal ARSLAN,Ferhan ATALAY,Dilşad ATASOY,Tülay BAYBAĞ,Çiğdem ÇÖREK,Nermin Ünsel EKİN,Hale ERYAMAN,Figen KALAN,Pınar KUSEYRİ,Talin MERT,Gamze ÖKTEM,Necmiye Y. ÖZŞENGÜL,Cemil ÖZÇELİK,Süheyla ÖZGÜR,Ülker SANER,
Günsu SARAÇOĞLU,Evren SEZGİN,Şirin TANRITANIR,Göşenay TANYU,Beril TAŞKENT,Melahat YAĞCI,Ayşegül YETİŞ, Şeli Abut BENHABİB ‘in katılımıyla gerçekleşen ‘‘GALİBA HEPİMİZ KAYBOLDUK’’ başlıklı sergi TBMM MİLLİ SARAYLAR -BEYLERBEYİ SARAYI TÜNEL SANAT GALERİSİ’nde Şeli Art Project işbirliğiyle gerçekleştirilmektedir.

BEYLERBEYİ SARAYI TÜNEL SANAT GALERİSİ
Abdullahağa Caddesi 81210 Beylerbeyi Üsküdar İstanbul
Telefon:0216 321 93

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı