ETKİNLİKLERSERGİ

‘Sirius’ Grup Sergisi Artıkare Sanat Merkezi’nde

”Sirius” Grup Sergisi 2008 yılından bu yana profesyonel ve akademik birçok alanda sanatsal eğitim vererek faaliyetlerine devam eden, İstanbul’un gözdesi olan Beyoğlu’nda yenilenen yüzüyle, birbirinden değerli katılımcılarıyla Artıkare Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

Sergi, adını Büyük Köpek Takımyıldızı içindeki, güneşten 20 kat daha parlak ve zamanın başlangıcından beri pek çok kadim uygarlık tarafından kutsal, güçlü ve bereketli olarak kabul edilen, Sirius Yıldızı’ndan alıyor.

Sergide; Anastasiya YIKICI, Arzu Çığır ÖZTÜRK, Berrak Er YILMAZ, Burcu KILIÇ, Burçak DEMİREL, Büşra GÖKNAR, Cem ERDEM, Duygu TAKTAK, Ersin ENGİNDENİZ, Hiba Mallah SAADI, Kiraz TAYGUN, Melek Gül EYİGÜN, Melike POLATER, Merve ŞENER, Mike NORMAN, Nergis Kurt DESTAN, Nil Elif AKYOL, Rukiye ÖZDEMİR, Salih ŞENTÜRK ve Zeynep ERİŞ’in çalışmaları yer alıyor.

Yapmış oldukları işlerde birçok farklı ve interdisipliner yaklaşımları ile dikkat çeken katılımcıların; sergide karakalem, suluboya, akrilik, yağlıboya, mix media, teknikleri ile seramik ve heykel işlerine yer veriliyor.

AÇILIŞ & KOKTEYL
25 MAYIS 2022 Çarşamba
SAAT: 19.00

25 MAYIS – 10 HAZİRAN 2022

ARTIKARE SANAT MERKEZİ
Firuzağa Mahallesi, Hayriye Caddesi, Birlik Apartmanı, No: 6/6
Beyoğlu/Galatasaray/İSTANBUL

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı