Genel

Su Geçirmez Fermuar Modelleri

Sonbahar ve kış aylarında yağmur ve kara karşı korunmak amacıyla tasarlanan tüm yağmurluk modellerinde su geçirmez fermuar kullanımı tercih edilir. Müthiş bir özellik olarak görülen bu fermuar modellerinin kullanımı her geçen gün artış gösteriyor. Hem diş boyutları hem de su geçirmez şerit boyutlarına ve kumaşlarına ihtiyaca yönelik bir şekilde karar verilir.

Kışa Özel su Geçirmez Fermuar Çeşitleri

Kışa özel tasarlanan dış giyim parçalarında ıslanmaktan korunmak amacıyla su geçirmez fermuar modelleri tercih edilir. Böylelikle hem soğuktan hem de ıslanmaktan çok daha verimli bir şekilde korunabilirsiniz. Naylon ve metal gibi çeşitli materyaller, kullanılacak olan parçanın kumaş yapısına göre tercih edilir.

Su Geçirmez Fermuar Fiyatları

Fiyatları açısından diğer modellere oranla biraz daha üst seviyelerde yer alan su geçirmez fermuar modelleri her zaman kullananları memnun etmeye devam ediyor. https://www.ecefermuar.com.tr/ adresine giriş yaparak buradan ihtiyacınız olan tüm fermuar ve şerit modellerini bulabilirsiniz. İmalat özelliklerinden genel özelliklerine varana kadar, her detay burada mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı