RESİMSANATTAN

”SYNERGIE – 52 sanatçı, 10×10 cm boyutlarında 600’e yakın eser”

Paris, İzmir ve İstanbul’dan sonra “Synergie” sergisi, bir kez daha Platform A Sanat Galerisi’nde açılıyor.

Ankara’da sergilerine ve sanatsal projelerine devam eden Platform A Sanat Galerisi, sene sonunda iddialı bir proje sergisine imza atıyor. Alarm-Art Sanat Grubu ile ortaklaşa gerçekleştirilecek sergide, 52 sanatçının, 10×10 cm boyutlarında, 600’e yakın eseri sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Alarm-Art ekibinin “Synergie” adlı proje sergisi, Paris, İzmir ve İstanbul ayağından sonra, bir kez daha Ankara’da, üstelik de yeni yıl heyecanıyla birleşerek izleyici ile buluşuyor. Platform A Sanat Galerisi yöneticilerinden Selim Özdemir, sergi ile ilgili “Sanatseverleri Türk resminin hemen her kuşağından çok değerli sanatçıların imzalarıyla buluşturmak, ayrıca 10×10 cm gibi bir alan içerisinde ne denli yoğun bir özgül ağırlığın oluşturulabileceğini göstermek bizim için de bir heyecandır. İzleyicilerin elli üç sanatçı ve altıyüze yakın eserle karşılaşacağı buluşmayı iple çekiyoruz” şeklinde konuştu.

Sevdiklerine yeni yıl hediyesi olarak sanat eseri almak isteyenler için güzel bir alternatif olacak sergi, 9 Aralık Cumartesi günü saat 18.00‘da gerçekleştirilecek açılış kokteyli ile sanatseverlerin beğenisine sunulacak ve 5 Ocak 2018 tarihine kadar Platform A Sanat Galerisi’nde gezilebilecek.

“Synergie” Sergisi ile ilgili detaylı bilgiye www.platformarmoni.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı